TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Utkání ve sportovní hale Tělocvičné jednoty Sokol Velké Meziříčí, ulice Sportovní „za Světlou“

 

Rozpis domácích utkání "podzim 2021" ke stažení ZDE

 

--------------  PODZIM 2021 -------------

Sobota 11. září

!!!ZRUŠENO!!!  17,00 hodin                2. kolo Českého poháru mužů            TJ Sparta Kutná Hora  !!!ZRUŠENO!!!

  

Sobota 18. září          

9,00 hodin                 II. liga mladší dorostenky    Tatran Bohunice     

11,00 hodin               II. liga starší dorostenky      DHK Slavoj Žirovnice

13,00 hodin               I. liga ženy                             SHK Kunovice

15,00 hodin               I. liga mladší dorostenci       KH Kopřivnice

17,00 hodin               II. liga muži                           Tatran Bohunice

19,00 hodin               II. liga starší dorostenci        Sokol Šťáhlavy

 

Neděle 19. září 

9,00 – 14,30 hodin    Liga Vysočiny starší žáci

 

Sobota 25. září      

11,00 hodin                II. liga starší dorostenky      Sokol Vršovice Praha

13,00 hodin               I. liga ženy                             Sokol Vršovice Praha       

 

Sobota 2. října

15,00 hodin                I. liga mladší dorostenci       TJ Sokol Ostrava

17,00 hodin               II. liga muži                           HK Ivančice

19,00 hodin               II. liga starší dorostenci        Lokomotiva Vršovice

 

Sobota 9. října

9,00 – 14,30 hodin    Liga Vysočiny mladší žákyně      

15,00 hodin                II. liga mladší dorostenky      SK Kuřim

17,00 hodin               2. kolo Českého poháru žen   SHK Kunovice                           

 

Sobota 16. října        

11,00 hodin                II. liga starší dorostenky      1. SC Bohumín 98

13,00 hodin               I. liga ženy                             1. SC Bohumín 98

15,00 hodin               I. liga mladší dorostenci       HC Zubří

17,00 hodin               II. liga muži                           Sokol Kostelec na Hané

19,00 hodin               II. liga starší dorostenci        Lokomotiva Louny      

 

Sobota 30. října 

9,00 hodin                 II. liga mladší dorostenky    TJ Jiskra Otrokovice          

11,00 hodin               II. liga starší dorostenky      TJ Jiskra Otrokovice

13,00 hodin               I. liga ženy                             TJ Jiskra Otrokovice

15,00 hodin               I. liga mladší dorostenci       Pepino SKP Frýdek - Místek 17,00 hodin              II. liga muži                           HBC Olomouc         

19,00 hodin               II. liga starší dorostenci        TJ Dolní Cerekev      

                       

Neděle 7. listopadu   

9,00 – 14,30 hodin    Liga Vysočiny starší žákyně           

 

Sobota 13. listopadu 

11,00 hodin                II. liga starší dorostenky      Jiskra Třeboň

13,00 hodin               I. liga ženy                             LIONS Hostivice

15,00 hodin               II. liga mladší dorostenky    HK Hodonín

 

Neděle 14. listopadu 

9,00 – 14,30 hodin    Liga Vysočiny minižactvo

 

Sobota 20. listopadu 

9,00 – 14,30 hodin    Liga Vysočiny mladší žáci

15,00 hodin               I. liga mladší dorostenci       Sokol Telnice

17,00 hodin               II. liga muži                           TJ Holešov

19,00 hodin               II. liga starší dorostenci        Házená Mělník

 

Sobota 27. listopadu

  9,00 – 17,00 hodin    *Kvalifikace o Žákovskou ligu starší žáci

 

Neděle 28. listopadu

  9,00 – 17,00 hodin    *Kvalifikace o Žákovskou ligu starší žáci    

 

Sobota 4. prosince

15,00 hodin                I. liga mladší dorostenci       Házenkářská akademie Olomouc

17,00 hodin               II. liga muži                           SHC Maloměřice

19,00 hodin               II. liga starší dorostenci        Loko České Budějovice

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 5. února 2022 

9,00 - 18,00 hodin turnaj mladších a starších dorostenek

2 x TJ Sokol Velké Meziříčí, 2 x TJ Jiskra Havlíčkův Brod,

2 x FK Hvězda Cheb, HK Ivančice ml.dky, DHK Žirovnice st.dky