TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Utkání ve sportovní hale Tělocvičné jednoty Sokol Velké Meziříčí, ulice Sportovní „za Světlou“

 

Rozpis domácích utkání "podzim 2021" ke stažení ZDE

 

--------------  JARO 2022 -------------                              

  

Sobota 29. ledna

9,00 – 18,00 hodin     Turnaj JUST - IT Cup, minižáci 6 + 1

 

Neděle 30. ledna

9,00 – 14,00 hodin     Turnaj SANBORN Cup, muži

 

Sobota 5. února

9,00 – 15,00 hodin     Přípravná utkání mladší a starší dorostenky, ženy

Házenkářský ples - kapela ADRIANA -ZRUŠENO!!!

 

Sobota 19. února

9,00 hodin                  II. liga mladší dorostenky    TJ Sokol Újezd u Brna       

11,00 hodin                II. liga starší dorostenky      SK Žeravice

13,00 hodin                I. liga ženy                             Házená Jindřichův Hradec

15,00 hodin                I. liga mladší dorostenci       HCB Karviná

17,00 hodin                II. liga muži                           Sokol Telnice

19,00 hodin                II. liga starší dorostenci       TJ ČZ HBC Strakonice

 

Neděle 20. února

9,00 -16,00 hodin     Žákovská liga starší žáci

 

Sobota 5. března   

9,00 -14,00 hodin     X. ročník Memoriálu Karla Kaštana, minižáci

15,00 hodin                I. liga mladší dorostenci      

17,00 hodin                II. liga muži                           SK Kuřim

19,00 hodin                II. liga starší dorostenci       Sokol Vršovice

 

Neděle 6. března  

9,00 – 16,00 hodin     XV. ročník Memoriálu Eduarda Klapala, mladší žákyně

 

Sobota 19. března

9,00 hodin                  II. liga mladší dorostenky    TJ Holešov

11,00 hodin                II. liga starší dorostenky      Jiskra Havlíčkův Brod

13,00 hodin                I. liga ženy                             Jiskra Havlíčkův Brod

 

Sobota 26. března

15,00 hodin                I. liga mladší dorostenci      

17,00 hodin                II. liga muži                           TJ Sokol Újezd u Brna

19,00 hodin                II. liga starší dorostenci       TJ Sokol Chrudim

 

Sobota 2. dubna

13,00 hodin                I. liga ženy                             TJ Sokol Kobylisy

 

Sobota 9. dubna

15,00 hodin                I. liga mladší dorostenci      

17,00 hodin                II. liga muži               Sokol Juliánov

 

Sobota 23. dubna 

9,00 -16,00 hodin     Žákovská liga starší žáci

 

Neděle 24. dubna

11,00 hodin                II. liga starší dorostenky      SHK Veselí nad Moravou  

13,00 hodin                I. liga ženy                             Tatran Bohunice

 

Sobota 30. dubna

11,00 hodin                II. liga mladší dorostenky    HK Ivančice 

13,00 hodin                I. liga ženy                             HK Ivančice

15,00 hodin                I. liga mladší dorostenci      

17,00 hodin                II. liga muži                           Sokol II Prostějov    

19,00 hodin                II. liga starší dorostenci       TJ Elektro – Praga Jablonec