TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V sobotu 6. dubna pořádal náš oddíl již VIII. ročník turnaje v miniházené 4+1, Memoriál Karla Kaštana. Karel Kaštan byl obětavý činovník, velký fanoušek a podporovatel Velkomeziříčské házené a náš kamarád.

 

Turnaje se zúčastnilo 20 týmů rozdělených do dvou kategorií, mladší přípravka, a starší minižactvo. V sobotu si tak u nás v hale zasportovalo 181 dětí. Náš oddíl do turnaje postavil v každé kategorii dva týmy kluků a jedno družstvo holek. Hrací doba jednoho utkání byla 12 minut. 


K výsledkům:
Naše děvčata si proti převážně klučičím tymům vedla dobře. Konečné 10.místo v přípravce a 8.místo v minižactvu není úplně důležité, protože holky předváděly pěknou miniházenou a některé výkony a zkušenosti nasbírané v turnaji jsou určitě příslibem do budoucna.

 


Přípravka kluků žlutý tým (kuřátka) sice obsadila až 8.místo, nicméně tento mladý tým se neustále zlepšoval a sbíral cenné zkušenosti. 
Zelený tým (žabičky) po celý turnaj předváděl rychlou miniházenou, za celý turnaj nenašel přemožitele a ve všech utkáních zvítězil. Kluci tak zaslouženě převzali pohár a zlaté medaile za první místo. Jen tak dál chlapci. 

 


Minižáci červený tým, který byl doplněn i některými úplně novými hráči sice obsadil 10. místo, pro nás je však důležité, že si kluci dostatečně zahráli, a hrou se ve většině případů bavili. 


Družstvo minižáků v černých dresech v základní skupině jednou podlehlo výborně hrajícímu soupeři z Nového Veselí, přesto si však zajistilo postup do semifinále. Po důrazné domluvě kluci hru ještě zlepšili, a velmi dobrým týmovým výkonem ovládli jak semifinále, tak i finálový zápas proti našim kamarádům ze Sokolnic. První místo a zlaté medaile tak budou určitě dobrým povzbuzením do dalších tréninků. 


Naši hráči získali i individuální ocenění, když v hlasování všech trenérů získal v přípravce cenu pro nejlepšího hráče turnaje Štěpán Šidlo, v kategorii minižactva Jakub Vítek. V kategorii o nejlepšího brankáře v kategorii minižactva pak obdržel cenu Jakub Musil. Všem klukům moc gratulujeme. 

 


Pořadí přípravka:
1. TJ Sokol Velké Meziříčí - zelená 
2. TJ Sokol Sokolnice 
3. TJ Sokol Nové Veselí 
4. TJ Sokol Praha Vršovice 
5. HK Ivančice 
6. SKKP Handball Brno 
7. TJ Sokol Telnice 
8. TJ Sokol Velké Meziříčí - žlutá 
9. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 
10. TJ Sokol Velké Meziříčí - dívky 


Pořadí minižactvo:
1. TJ Sokol Velké Meziříčí - černá 
2. TJ Sokol Sokolnice 
3. TJ Sokol Nové Veselí 
4. SKKP Handball Brno 
5. HK Ivančice 
6. TJ Sokol Praha Vršovice 
7. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 
8. TJ Sokol Velké Meziříčí - dívky 
9. TJ Sokol Telnice 
10. TJ Sokol Velké Meziříčí - červená 


Hráli: 
Holky:
Minižákyně:  Lada Kudláčková, Tereza Mičková, Eliška Tesařová, Kamila Komínková, Tereza Chlubnová, Nikol Konečná, Anita Živčicová, Daria Matušíková
Přípravka: Kristýna Chadimová, Julie Mejzlíková, Hana Dostálová, Ella Červená, Laura Chadimová, Sabina Juhošová, Eliška Kostečková, Nella Nováčková, Natálie Horáková


Kluci:
Minižáci: David Stoklasa, Jiří Michlíček, Jakub Vítek, Filip Vitešník, Jakub Musil, Radek Zezula, Ondřej Šikula, Samuel Šimek, Maxmilián Coufal, Samuel Mutkovič, Jakub Veleba, Vít Vyškovský, Mikuláš Bradáč, Ronnie Navrátil, Jan Filip, Robin Mikulášek, Ondřej Bárta, Adam Kučera.
Přípravka: Štěpán Šidlo, Tomáš Ondrišík, Ondřej Rosa, Sebastian Sedláček, Antonín Prchal, Filip Votoupal, Oliver Novotný, Tomáš Navrátil, Eliáš Sedláček, Sebastian Šimek, Ludvík Mateja, Damián Pešek, Daniel Cink, Mikuláš Doležel, Vítek Musil, Matěj Jan, Kryštof Plodík, David Vítek.


Poděkování patří pořadatelům, trenérům, rozhodčím, zapisovatelům, obsluze bufetu a všem kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu turnaje.
Veliké poděkování patří všem sponzorům a dárcům za hodnotné ceny do turnaje. 

 


Turnaj podpořili:
Rodiny: Kaštanovi, Musilovi, Šimkovi, Vitešníkovi, Matejovi, Navrátilovi, Jelínkovi, paní Mikulášková. 
Firmy: Robtrans, JUST IT Solutions s.r.o., Výtahy Velké Meziříčí, Pivovar a hotel Jelínkova vila, Poex Velké Meziříčí a.s., Tanatech s.r.o.,  Informační centrum Velké Meziříčí. 


Rádi přijmeme do svých řad další děti se zájmem o pohyb, ročníku narození 2014 a mladší. 
www.hazenavm.cz