V sobotu 16.3. odehráli naši nejmenší házenkáři další turnaj v miniházené , druhý ročník Enpeka Cup, který pořádal oddíl TJ Sokol Nové Veselí.

Hrálo se ve dvou kategoriích, mladší přípravka, kde startovalo 8 týmů a starší minižactvo kde družstev bylo 12. Náš oddíl reprezentoval jeden tým přípravky kluků a dva týmy minižáků. Hrací doba jednoho utkání byla 10 minut.

Minižáci:
Červené družstvo, složené z ne moc zkušených a mladších hráčů, bohužel nezískalo žádnou výhru , a obsadilo 12. místo. Kluci snad získali nějaké zkušenosti, ale ještě musí ještě zabrat v tréninku a příště bude určitě lépe.

Černý tým obhajoval loňské vítězství. Na celém turnaji prohrál o dvě branky pouze s našimi kamarády ze Sokolnic a remizoval s domácím týmem, což tentokrát stačilo na konečné třetí místo a bronzové medaile. Umístění je sice pěkné, ale určitě je v našich silách podávat lepší výkony.
Celý turnaj vyhrál domácí TJ Sokol Nové Veselí, druhé skončili Sokolnice.

Přípravka:

Klukům z přípravky se vedlo na turnaji velmi dobře.
Kromě zápasu s domácím týmem již v dalších utkáních přemožitele nenašli, což jim vyneslo krásné druhé místo a stříbrné medaile.
Turnaj vyhrálo domácí družstvo z Nového Veselí před našimi kluky, třetí místo bral slovenský tým Strojár Malacky.

Turnaj se pořadatelům velmi vydařil, děkujeme za pozvání. Kluci si dostatečně zahráli, trenéři mají dostatek materiálu k tréninku, a již teď se těšíme na další ročník.

Hráli:
Minižáci: Musil Jakub, Šimek Samuel, Michlíček Jiří, Stoklasa David, Vítek Jakub, Vejmělek Erik, Zezula Radek, Šikula Ondřej, Coufal Maxmilián, Navrátil Ronnie, Voda Martin, Filip Jan, Mutkovič Samuel, Kučera Adam, Mikulášek Robin, Veleba Tadeáš.

Přípravka: Šidlo Štěpán, Krchňák Antonín, Ondrišík Tomáš, Navrátil Tomáš, Prchal Antonín, Votoupal Filip, Rosa Ondřej, Novotný Oliver, Sedláček Sebastian, Musil Vítek.