V sobotu 9.3.2024 se u nás v hale konalo další kolo turnaje 5+1 pro minižactvo.

My jsme se účastnili s 2 týmy kluků a jedním družstvem dívek. K našim 3 celkům se přidalo družstvo z Pardubic a Havlíčkova Brodu. Každé družstvo si zahrálo 4 zápasy po 2x 8 minutách minutách bez počítání skóre. Všechny děti zužitkovaly svoje házenkářské schopnosti, na kterých pracují během tréninků.

Za kluky hráli: Ambrož Filip, Janoušek Jan, Michlíček Jiří, Rosa Ondřej, Stoklasa David, Šidlo Štěpán, Šimek Samuel, Vejmělek Erik, Vítek Jakub, Winterling Tobiáš, Coufal Max, Živčic Pavol, Navrátil Ronnie, Přecechtěl Lukáš, Šikula Ondřej, Vyškovský Vít, Chadim Lukáš, Kalina Tomáš. Trenéři: Ladislav Šidlo, Kostečka Daniel.

Za holky hrály: Matušíková Silvia, Adamcová Tina, Tesařová Eliška, Chlubnová Tereza, Matušíková Daria, Wasserbauerová Adéla, Konečná Nikol, Komínková Kamila, Mičková Terezie, Kozlová Anna.

Za kluky hráli: Šimek Samuel, Coufal Maxmilián, Šikula Ondřej, Přecechtěl Lukáš, Vyškovský Vít, Ondřišík Tomáš, Sedláček Sebastian, Plodík Kryštof, Šidlo Štěpán, Veleba Tadeáš, Zezula Radek, Vitešník Filip, Rosa Ondřej, Navrátil Tomáš, Prchal Antonín, Novotný Oliver, Balabán Daniel.