V sobotu 13.1. jsme uspořádali turnaj v házené mladšího žactva.

Byl to první přípravný turnaj v zimní přestávce soutěže. Přihlásilo se celkem 6 týmů. Kromě třech domácích (VM I - starší chlapci 2011, VM II - mladší chlapci 2012 a VM D - dívky) se přihlásily tři týmy z jihomoravské oblasti (HK Ivančice, Sokol Juliánov a Tatran Bohunice).

Systém turnaje byl každý s každým, hrací čas 1x 25 min. Všechny velkomeziříčské týmy předváděly bojovnou házenou. Náš „A-tým“ pouze jednou remizoval a vybojoval, krásné a zasloužené první místo. Druhý velkomeziříčský „B-tým“ prohrál s naším „Áčkem“ a těsně i s družstvem Ivančic, získal tak konečné třetí místoNaše děvčata se vůbec na turnaji neztratila a s týmy chlapců podávala nebojácné výkony, které jim nakonec stačily na páté místo.

Přípravný turnaj nám ukázal, co je potřeba zlepšovat a v čem je potřeba více zabrat. Za ceny pro hrající děkujeme všem sponzorům, rodičům a fanouškům pak za podporu.

Hráli:

VM I: Chalupa - Fiala, Homola, Jelínek, Kadlec, Karásek, Prokeš, Smejkal, Štěpánek, + (Fialka a Živčic)

VM II: Ambrož - Fialka, Chadim, Kalina, Kostečka, Novotný, Peterka, Zmrhal, Winterling, Živčic

Trenéři: Holý, Krejčí, Živčic

VM Dívky: Padalíková - Adamcová, Bartošová, Derahová, Doleželová, Konečná, Košťálová, Kozlová, Kůpová, Ludvíková, Matulová, Matušíková, Podsedková, Pospíšilová Sedláková, Štěpánková,

Trenéři: Matušík, Plachetská

poexcup-tabulka