V sobotu 11.11.2023 se naše minižactva a přípravky zúčastnili dalšího kola Ligy Vysočiny v Dolní Cerekvi. Zúčastnili jsme se s jedním družstvem kluků a holek v přípravce a jedním družstvem holek a kluků v mini. Všechny družstva odehrály minimálně 6 zápasů a poměřily síly s družstvy z Dolní Cerekve, Pardubic, Nového Veselí, Havlíčkova Brodu, Ledče nad Sázavou a Žďáru nad Sázavou.

Nepočítalo se zde jako tradičně skóre a tak si děti mohly užít radost z pohybu, ze hry a času stráveného v partě kamarádů.

Za holky hrály: Eliška Tesařová, Daria Matušíková, Anita Živčicová, Anna Kozlová, Nikol Žundálková, Nella Nováčková, Lada Kudláčková, Tereza Mičková, Ella Červená, Jůlie Mejzlíková, Eliška Kostečková. Trenérka Radka Matušíková.

Za kluky hráli: Samuel Mutkovič, Oliver Novotný, Antonín Prchal, Max Puffer, David Vítek, Kryštof Plodík, Vítek Musil, Ondřej Rosa, Štěpán Šidlo, Tomáš Ondrišík, Štěpán Sedlák, Ronnie Navrátil, Filip Vítešník.