TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V neděli 24. září pořádal náš oddíl druhé kolo ligy Vysočiny v miniházené 4+1. Hrálo se na dvou hřištích ve dvou kategoriích, mladší přípravka a starší minižáci. Hrací doba jednoho utkání byla 10 minut. 
Náš oddíl postavil do turnaje v kategorii přípravky dvě družstva kluků a v kategorii minižactva tři družstva kluků a jeden tým holek. 
Soupeři našich celků byly družstva z Havlíčkova Brodu, Ledče nad Sázavou, Chrudimi a Dolní Cerekve. 
V utkání této soutěže se nepočítá skóre, takže si děti bez obav zahrály a vyzkoušely miniházenou. Někteří z nich úplně poprvé, což jistě ocenili plné tribuny rodičů a dalších příbuzných. 
K pohodové atmosféře přispěli i rozhodčí z řad našich dorostenců. 
 
Hráli:
Holky: Konečná Nikol, Komínková Kamila, Tesařová Eliška, Nováčková Nella, Chlubnová Tereza, Wasserbauerová Adéla, Živčicová Anita, Matušíková Daria
Kluci: Michlíček Jiří, Vítek Jakub, Šidlo Štěpán, Mikulášek Robin, Vyškovský Vít, Ondrišík Tomáš, Bradáč Mikuláš, Vejmělek Erik, Šikula Ondřej, Coufal Maxmilián, Přecechtěl Lukáš, Navrátil Tomáš, Stoklasa David, Šimek Samuel, Rosa Ondřej, Vitešník Filip, Veleba Tadeáš, Voda Martin, Mateja Ludvík, Cink Daniel, Sedláček Sebastian, Balabán Daniel, Filip Jan, Puffer Max, Trifanov Martin, Sedlák Štěpán, Votoupal Filip, Prchal Antonín, Plodík Kryštof, Vítek David, Tesař Vojtěch.
 
Rádi přijmeme do svých řad nové spoluhráče ve věku 10 let a mladší. 
Více informací - David Stoklasa tel. 608308044