V neděli 17. září se naši nejmenší házenkáři zúčastnili prvního turnaje sezóny v miniházené 4+1.

Turnaj pořádal oddíl Sokol Chrudim. Jelikož v Chrudimi mají městskou sportovní  halu v rekonstrukci, odehrál se turnaj v Pardubicích. Nás oddíl postavil do turnaje dvě družstva v kategorii mini a jedno družstvo v kategorii nejmenších přípravek. Za soupeře naši kluci měli týmy z Chrudimi, Pardubic, Ledče nad Sázavou a Havlíčkova Brodu.

Na těchto turnajích se nepočítá skóre, takže děti si mohou bez starostí o výsledek zahrát a vyzkoušet věci které se učí na tréninku.

Naši kluci herně patřili k těm lepším na turnaji a hru si snad všichni užili.

Hráli:
Štěpán Šidlo, Filip Vitešník, Robin Mikulášek, Tadeáš Veleba, Ondřej Rosa, Martin Voda, Adam Kučera, Mikuláš Bradáč, Ronnie Navrátil, Lukáš Přecechtěl, Tomáš Ondrišík David Stoklasa, David Vítek, Filip Votoupal, Daniel Balabán , Patrik Kučera, Tomáš Navrátil, Martin Trifanov,

Trenéři:  Petr Kavka, David Stoklasa, Renáta Kostečková, Vojtěch Kostečka

Rádi také přijmeme do svých řad nové spoluhráče (6-10let) se zájmem o pohyb.

Více informací - David Stoklasa, tel. 608308044