TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V neděli 23.10. odcestovalo více než 40 dětí z házené k dalšímu turnaji Ligy Vysočiny do Nového Veselí.

Holky měly zastoupení jednoho týmu v přípravce a jednoho týmu v kategorii minižactva. Kluci měli v každé kategorii dvě družstva.

Hrací doba byla 1x12 minut, hrálo se na třech hřištích současně a naši svěřenci poměřili síly s družstvy Nového Veselí, Žďáru nad Sázavou, Chrudimi, Poličky, Dolní Cerekve, a Ledče nad Sázavou.


Na těchto turnajích se nepočítá skóre a děti se tak naplno mohou věnovat hře bez obav o výsledek a vyzkoušet si vše co se naučily na tréninku. Pořadatelé celý turnaj zvládli jedničku a děti si tak mohly užít nedělní dopoledne se sportem.

 

Za holky hrály:
Přípravka: Nikola Vacková, Nella Nováčková, Sabina Juhošová, Eliška Kostečková, Adéla Wasserbauerová, Klára Štěpánková, Sofie Ludvíková, Veronika Vrbová.


Mini: Silvia Matušíková, Eliška Tesařová, Nikol Konečná, Anita Živčicová, Tereza Mičková, Tereza Chlubnová.
Trenéři: Ilona Závišková, Kateřina Závišková, Radka Matušíková, Renáta Kostečková


Kluci:
Přípravka: David Vítek, Štěpán Šidlo, Ondřej Rosa, Kryštof Plodík, Samuel Smejkal, Tomáš Ondřišík, Sebastian Sedláček, Martin Trifanov, Daniel Balabán, Vít Kozel, Maxmilián Coufal, Robin Mikulášek, Vít Vyškovský.


Mini: Mikuláš Bradáč, Dominik Kaman, Samuel Šimek, David Stoklasa, Tobiáš Winterling, Ondřej Šikula, Jakub Musil, Jiří Michlíček, Filip Ambrož, Vojtěch Kostečka, Lukáš Chadim, Adam Kučera, Tomáš Kalina, Jonáš Peterka.


Trenéři: Ladislav Šidlo, Petr Kavka, David Stoklasa, Daniel Kostečka.