TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V neděli 2. října se naši nejmenší házenkáři zúčastnili prvního kola Ligy Vysočiny v miniházené.

S výpravou více než 30 malých házenkářů se vyrazilo do Pardubic. Holčičí složka výpravy měla zastoupení jednoho týmu v přípravce a jednoho týmu v minižactvu. Kluci měli v každé této kategorii 2 družstva.


Hrací doba byla 1x10 minut a svěřenci poměřili síly s družstvy z Pardubic, Chrudimi, Poličky, Havlíčkova Brodu a Ledče nad Sázavou.
Jelikož se na těchto turnajích nepočítá skóre, tak se děti mohly naplno věnovat hře bez obav o výsledek. Všechny děti si turnaj užily a strávily tak nedělní dopoledne plné házené.

 

Za holky hrály: Eliška Tesařová, Alžběta Šlitrová, Simona Palátová, Silvia Matušíková, Anna Kozlová, Gabriela Pospíšilová, Tereza Chlubnová, Nikol Konečná, Tina Adamcová, Petra Juranová, Anita Živčicová, Daria Matušíková

 

Za kluky hráli: Lukáš Chadim, Ondřej Šikula, Jakub Musil, Matyáš Řezáč, Jakub Vítek, Tobiáš Winterling, Matyáš Smejkal, Erik Vejmělek, Filip Ambrož, Tomáš Kalina, David Stoklasa, Adam Kučera, Lukáš Přecechtěl, Karel Dlouhý, Štěpán Šidlo, Vít Kozel, Sebastian Sedláček, Filip Vitešník, Maxmilián Coufal, Patrik Bittara, Martin Trifanov, Patrik Kučera

 

Trenéři: Kateřina Závišková, Radka Matušíková, David Stoklasa, Ladislav Šidlo