TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Ve středu 17. listopadu na státní svátek se jako každý rok konaly Sokolské přebory v házené kategorie minižactva a přípravky. V letošním roce se konaly turnaje dva, pro Čechy turnaj pořádal oddíl Kobylisy, pro Moravu se pořadatelství ujalo naše družstvo.

Těsně před turnajem jsme museli řešit problémy s odhlášením týmů ze Žďáru nad Sázavou a Nových Bránic. Naštěstí se podařilo narychlo poskládat záložní družstva z našich řad, a tak se do rozlosování nemuselo tolik zasahovat. V kategorii přípravky startovalo 6 týmů. V kategorii minižactva bylo přihlášených 8 družstev. Hrací doba byla 1 x dvanáct minut.  

V přípravce obsadilo družstvo kuřátek, doplněné o čtyři bojovnice z řad našich děvčat 6 místo, naše žabičky si vedly o něco lépe a vybojovali bronzové medaile za místo třetí. 
 
V kategorii minižactva naši šedí obsadili místo sedmé a modrásci napodobili své mladší kolegy a taktéž brali bronzové medaile. Nejdůležitější ovšem bylo, že všechny děti strávili den sportováním, s kamarády a bavili se miniházenou. 
 
V obou kategoriích vyhrály  zaslouženě děti ze Sokolnic. Ve finále ve starší kategorii mezi právě Sokolnicemi a Sokolem Telnice byla k vidění opravdu špičková miniházená a krásné individuální výkony. 
 
Turnaj se vyvedl, poděkování a pochvalu zaslouží všichni kdo se podíleli na organizaci, zvláště pak rozhodčí a zapisovatelé z řad našich starších žáků, dorostenců a dorostenek. Děkujeme, bez vás by to nešlo, a jíž teď se těšíme na další sportovní zápolení. 
 
Hráli:
Přípravka:
Velmez žlutá - Dominika Drápelová, Tina Adamcová, Anita Živčicová, Tereza Chlubnová, Ronnie Navrátil, Ondřej Michálek, Štěpán Šidlo, Maxmilián Coufal, Ondřej Rosa, Patrik Bittara.
 
Velmez zelená - Jakub Musil, David Stoklasa, Samuel Šimek, Ondřej Šikula, Mikuláš Bradáč, Lukáš Přecechtěl, Adam Kučera.
 
Minižáci:
Velmez šedá - Adam Buďa, Daniel Prášek, Tomáš Hugo, Vojtěch Kostečka, Filip Ambrož, Lukáš Chadim, Jakub Nováček, Dominik Kaman, Tomáš Drápela.
Velmez modrá - Vojtěch Chalupa, Martin Jelínek, Adrian Kadlec, Martin Homola, Samuel Karásek, Erik Fialka, Pavol Živčic, Matyáš Prokeš, Tomáš Kalina, Jonáš Peterka.
 
Trenéři: Daniel Kostečka, Ladislav Šidlo, David Stoklasa
Štítky: