TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V neděli 14. listopadu proběhlo další kolo ligy Vysočiny minižactva a přípravky.

Pořadatelství se tentokrát ujal náš oddíl. Kromě našich družstev kluků a holek se u nás v hale představily týmy z Poličky, Havlíčkova Brodu, a Ledče nad Sázavou. Hrací doba jednoho utkání byla 10 minut. 

Skóre se nepočítalo, ale i tak děti bojovali, snažili se, k vidění byly i pěkné akce. Velké množství rodičů a příbuzných od více jak 50 dětí z Velkého Meziříčí a okolí tak mělo možnost shlédnout svoje ratolesti  bez mobilů, v pohybu, s kamarády, a to vše s úsměvem na rtech. Většina dětí ukázala jak moc se za těch pár měsíců co se zase může sportovat zlepšila jak v pohybu, tak ve hře.  Tak doufejme, že nám to vydrží a budeme se moci nadále věnovat našemu oblíbenému sportu bez omezení. 
Ve středu 17. listopadu se u nás na hale konají Sokolské přebory, kde se naše týmy utkají již o medaile a poháry. Tak kdo chce kluky a holky podpořit, nebo se jen  přijít podívat jak se miniházená hraje, tak v 9:00 začínáme. 
 
Hráli: 
Dívky - Konečná Nikol, Nováčková Nella, Živčicová Anita, Chlubnová Tereza, Kozlová Anna, Matušíková Daria, Adamcová Tina, Lázničková Amélie Anna, Lázničková Rozálie, Šlitrová Alžběta, Bartošová Alena, Drdlová Simona, Doležalová Karolína, Matušíková Silvia, Palátová Simona, Kůpová Ella, Drápelova Dominika, Pospíšilová Gabriela, Horká Johana.
 
Kluci - Rosa Ondřej, Šidlo Štěpán, Michálek Ondřej, Navrátil Ronnie, Bittara Patrik, Vitešník Filip, Musil Jakub, Šimek Samuel, Prášek Daniel, Prokeš Matyáš, Drápela Tomáš, Hugo Tomáš, Musil Jakub, Kostečka Vojtěch, Winterling Tobiáš, Buďa Adam, Kaman Dominik, Peterka Jonáš, Stoklasa David, Michlíček Jiří, Chadim Lukáš, Šikula Ondřej, Jelínek Martin, Chalupa Vojtěch, Homola Martin, Karásek Samuel, Kadlec Adrian, Fialka Erik, Böhm Adam, Kalina Tomáš. 
 
 
Trenéři: Matušíková Radka, Živčicová Jarka, Stoklasa David, Kostečka Daniel, Šidlo Ladislav.
 
i2-20471-2_m