TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V sobotu 25.1. náš klub uspořádal házenkářský turnaj Zimní pohár. Turnaje se zúčastnilo naše A i B družstvo. Do naší haly zavítalo 6 týmů. Vytvořili se dvě skupiny po čtyřech, kde hrál každý s každým. Následně probíhaly zápasy o celkové umístění.

 

Našemu A týmu se nakonec podařilo vybojovat první místo ve své skupině. I když to se následně v dobře rozehraném finále nepodařilo potvrdit. A družstvo se tedy umístilo na pěkném druhém místě.          

Výsledky týmu A:

VM A – Ivančice 6:9

VM A – Kutná hora 18:3

VM A – Úvaly 11:2

Finále:

VM A – Újezd 10:14

 

Pro náš B tým byl turnaj o sbírání nových herních zkušeností, někteří hráči si zahráli svůj první opravdový zápas. Proto nikomu moc nevadilo, že se nám žádný zápas nepodařilo vyhrát. Přesto si za předvedený výkon i bojovnost chválu zaslouží všichni kluci.

Výsledky týmu B:

VM B – Kuřim 6:8

VM B – Litovel 0:10

VM B – Újezd 8:12

o 7.místo:

VM B – Kutná Hora 2:6

 

Nejlepším střelcem turnaje se stal Velkomeziříčský Štěpán Fiala s 15 brankami. Nejlepším brankářem turnaje pak trenéři zvolili velkomeziříčského Martina Borkovce.

 

Hráči VM: Borkovec, Trifanov – Badalík, Blažek, Fexa R., Fiala Š., Herman, Hradecký, Fiala M., Jelínek T., Kocourek, Krejčí A., Navrátil D., Navrátil O., Sedlák, Smejkal, Svoboda, Strýček Š.,

 trenéři: Krejčí M., Navrátil R., Živčic

 

 

 

Štítky: