V neděli 8. 12. 2019 vyrazil výběr místních házenkářských minižáků na velký turnaj do Příbrami, kterého se účastnilo celkem 16 týmů.

Družstva byla rozdělena do čtyř základních skupin, pak následovaly zápasy o umístění. Hrací doba jednoho utkání byla 1x12 minut.

Kluci nejprve porazili jasně domácí Příbram a Vršovice. Očekávali jsme velký boj o první místo ve skupině proti celku z Chomutova. Naši hráči tento zápas zvládli na jedničku a slavili jsme až nečekaně vysoké vítězství.

Ve finálové skupině o 1. – 4. místo jsme nejprve porazili tým z Rokycan a čekal nás nejtěžší zápas na turnaji a to proti týmu z Hostivic. Celé utkání jsme vedli a na konci slavili vítězství o jeden gól. V posledním zápase jsme si připsali vysoké vítězství nad Kostelcem nad Labem.

Výsledky:

VM        -                 Příbram               23:3

Vršovice              25:4

Chomutov           21:5

Rokycany            24:10

Hostivice             14:13

Kostelec n. L.       23:7

Celkové skóre: 130:42

Sestava a branky: Danek Červený (1) – David Bradáč (46), Kuba Chalupa (7), Niki Fexa (36), Mates Fialka (9), Tom Klíma (17), Standa Fňukal (14)

Trenéři: Petr Kaštan, Jiří Holý

Kluci celý turnaj předváděli velmi líbivou házenou, příkladně poslouchali trenérské pokyny, bojovali o každý balon a zaslouženě si odvezli zlaté medaile. Jen tak dál….

Pro kluky to byl poslední letošní turnaj, poslední trénink proběhne ve čtvrtek 19. 12. 2019 a znovu se sejdeme v úterý 7. 1. 2020. Tímto bychom chtěli za celé trenérské osazenstvo minižáků a přípravky poděkovat všem klukům a rodičům za celý házenkářský půlrok.

Přejeme pohodové prožití vánočních svátků, hlavně hodně zdraví a jen to nejlepší do nového roku 2020.