IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

K dalšímu zápasu zajížděly ženy v brzkých ranních hodinách do Karviné. Kvůli žádosti domácích odehrát zápas dříve jsme musely vyrazit už v 6 hodin ráno.

II. liga ženy - východ – 9. kolo

TJ Sokol Karviná - TJ Sokol Velké Meziříčí 25:29 (13:16)

Do zápasu jsme nevstoupily šťastně a od prvních minut jsme prohrávaly. Soupeřky hrály v útoku na dva pivoty, a to nám dělalo velké problémy. Nefungovala nám ani spolupráce obrany s gólmanem. V útoku jsme se pak často nemohly trefit do brány. V 17. minutě jsme ale překlopily dosavadní vedení domácích na naši stranu (8:9). Celá první půle byla však dále brankově hodně vyrovnaná, ale do šaten jsme nakonec odcházely za stavu 13:16 v náš prospěch.

V průběhu zápasu se domluva mezi našimi hráčkami na obraně postupně zlepšovala. Když se nám podařilo ubránit, běhaly jsme do rychlých brejků, které jsme úspěšně proměňovaly. V 53. minutě se karvinským hráčkám ještě podařilo vyrovnat, ale my nepřipustily žádné drama a koncovku si již pohlídaly. Zápas jsme tak dotáhly do vítězného konce 25:29.

V zápase jsme získaly dva důležité body a dále se držíme na druhé příčce druholigové tabulky. V letošním posledním kole přivítáme v hale Za Světlou aktuálně prví celek soutěže z Bohumína. Přijďte nás podpořit v tomto atraktivním utkání o první místo! Zápas začíná 7. 12. 2019 od 13:00.

Sled branek: 2:0, 4:4, 6:4, 6:7, 8:7, 8:11, 11:14, 13:16, 16:19, 20:21, 23:23, 23:26, 24:29, 25:29

7m hody 4/5:1/1 vyloučení 1:2, diváků 35

Sestava a branky:  Jarmila Šabacká, Veronika Blažková – Iva Závišková (8/1), Markéta Pospíšilová (7), Lenka Pacalová (4), Denisa Pártlová (3), Denisa Hladíková (3), Romana Doležalová (2), Kristýna Cahová (2), Veronika Špinarová, Jana Šidlová, vedoucí družstva Jana Šidlová.