1.liga žen

TJ Sokol Velké Meziříčí – Lions Handball Team (12:14) 29:25

V sobotu jsme chtěly navázat na výhru z minulého týdne v Chebu. Přivítaly jsme soupeřky z Hostivic a věděly jsme, že nás čeká nelehké utkání.

Už čtvrtý zápas po sobě jsme zaspaly začátek. Nedůrazná obrana a neproměňování vyložených šancí nás dostalo do pozice, kdy jsme ve 20.minutě prohrávaly už 7:11. Paradoxně po našem dvouminutovém vyloučení, jako bychom se probudily a začaly stahovat soupeřův náskok. Do šaten se tak šlo za stavu 12:14.

Do druhého poločasu jsme naskočily značně lépe a začaly jsme využívat zejména rychlé protiútoky a jednoduché kombinace v útoku, které jsme dokázaly zakončit gólem. To znamenalo že ve 46. minutě jsme vedly 21:16. Naše tempo druhého poločase se do konce zápasu nezměnilo, a tak jsme se mohly radovat z další výhry a výsledku 29:25.

Tento týden nás čeká volný víkend a představíme se až v sobotu 5.10. v Bohunicích, kde budeme chtít navázat na vítěznou vlnu.

Hrály: Šabacká Jarmila, Součková Marcela- Vodná Anna (5), Pospíšilová Markéta (5), Kroufková Kateřina (4), Chlubnová Lucie (4/1), Závišková Kateřina (4/2), Holíková Lenka (3), Rosická Bára (1), Kuřátková Klára (1), Kohoutová Nikola (1), Palasová Kateřina (1), Vostálová Eva, Puffer Natalie, Partlová Denisa. Odpovědná vedoucí- Tina Bibrová, trenérka - Ilona Závišková.