hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

1.liga žen

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Jiskra Otrokovice (11:13) 22:32

K prvnímu utkání v nové sezóně 1. ligy jsme na palubovce přivítaly družstvo z Otrokovic. Ženy pod novým vedením Ilony Záviškové se chtěly na domácí půdě ukázat v nejlepším světle, ale to se jim bohužel nepodařilo.

Hosté nás od první minuty překvapily aktivní obranou a následně i rychlými protiútoky. Než jsme se stačily oklepat tak jsme v 10. minutě prohrávaly 3:7. Do poločasu jsme ale zlepšily obranu a začaly jsme proměňovat gólové šance, a tak se do šaten šlo “jen” s dvoubrankovým mankem 11:13.

Druhý poločas jsme nezačaly špatně, ovšem jsme udržely krok se soupeřkami pouze 10 minut, kdy v 36. minutě bylo skóre 13:16. Od té doby nám přestala fungovat obrana a začaly jsme dělat až moc technických chyb, které soupeřky ihned trestaly. Na nějaké vrácení se do zapasu už bohužel nezbyly síly. Konečné skóre 22:32.

K dalšímu utkání jedeme 15.9. do Chebu, kde se budeme snažit poprvé bodovat.

Hrály: Šabacká Jarmila, Součková Marcela - Puffer Natalie (5), Závišková Kateřina (4/1), Pospíšilová Markéta (3), Odehnalová Tereza (3), Borkovcová Tereza (2), Chlubnová Lucie (2/1), Rosická Bára (1), Vodná Anna (1), Kuřátková Klára (1), Cahová Kristýna, Palasová Kateřina, Vostálová Eva. Trenérka Ilona Závišková, odpovědná vedoucí Romana Poulová