1.liga žen

TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice (15:13) 27:30

Po velikonoční pauze družstvo žen přivítalo na domácí palubovce Bohunice a dohrály tak poslední podzimní zápas.

Začátek zápasu nám vyšel podle představ a předvedly jsme dobrý výkon, na který jsme byly zvyklí z jarní části sezóny. Do konce poločasu se nám podařilo udržet 2 brankové vedení 15-13.

Druhý poločas už ale podle našich představ nebyl. Bohunice na nás nastoupily a rázem se skóre přelilo na jejich stranu (15:18, 35. minuta). To nás podle všeho rozhodilo a nebyly jsme schopny se do zápasu znovu dostat. Dělaly jsme chyby jak v útočné, tak v obranné činnosti a neproměňovaly jsme vyložené šance. Ke konci zápasu jsme ale měly na ruce dvě „tutovky“, které nám mohly ještě přinést minimálně 1 bod, ale neustály jsme ten tlak a bohužel jsme prohrály 27:30.

Slova trenéra: Předvedli jsme pěknou házenou, ale bohužel v nejdůležitější části zápasu nám došly síly. Věděli jsme, jak je tento zápas důležitý – mohli jsme v tabulce přeskočit hned 3 týmy, ale asi jsme tento tlak v hlavě neustáli. Nejdůležitější ale je, že ještě není konec a čekají nás ještě 3 utkání, které nás mohou udržet v 1.lize.

Hrály: Večeřová Marcela, Šabacká Jarmila – Malinová Iva (10/4), Pospíšilová Markéta (3), Borkovcová Tereza (3), Vodná Anna (3), Pacalová Lenka (3), Poulová Romana (2), Holíková Lenka (1), Cahová Kristýna (1), Kuřátková Klára (1/1), Puffer Natalie, Bibrová Tina, Rosická Bára, Chlubnová Lucie. Trenéři Quentin Lafon, Ilona Závišková.