Muži už letos podruhé zajížděli k zápasu do nafukovací haly v Telnici. Tentokrát se ale střetli s nováčkem soutěže, který své domácí zápasy hraje právě zde. Tomuto soupeři jsme chtěli oplatit jednogólovou porážku z Českého poháru.

2. liga mužů Morava Jih – 4. kolo

Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Velké Meziříčí 37:23 (21:13)

Úvod utkání se hrál ve velkém tempu, ale hlavně úplně bez obran. Jen dobré zákroky brankářů na obou stranách držely střelce alespoň trochu na uzdě. Do 17. minuty bylo skóre zápasu vyrovnané (10:10) a týmy se neustále střídaly ve vedení. Poté ale přišel zlom zápasu. Naši nedisciplinovaností jsme soupeři nabídli dvojnásobnou přesilovku, kterou nepohrdl. My se přestali soustředit na hru a začali spíše řešit výroky rozhodčích. Této naší nekoncentrovanosti domácí využili a do konce poločasu navýšili až na hrozivých 21:13.

Ve druhé půli jsme chtěli s výsledkem ještě něco udělat, jelikož soupeř byl určitě k poražení. Bohužel naše bezzubé útočné akce domácí hbitě trestali rychlými brejky. Utkání tak skončilo propastným rozdílem 14 branek a nebýt spousty dobrých zákroků našeho brankáře, tak mohl být výsledek zápasu ještě výraznější.

V příštím kole zajíždíme do Brna, kde se střetneme s „béčkem“ extraligového KP Brno. Zde nás opět nebude čekat nic snadného, ale hlavně by bylo záhodno získat další body do tabulky.

7m hody: 3/6:0/1, vyloučení 4:3, diváků 74

Sled branek: 2:1, 3:3, 4:6, 7:8, 10:10, 17:11, 21:12, 21:14, 25:15, 27:18, 31:18, 34:20, 37:23

Sestava a branky: Ondřej Poul, František Kratochvíl – Pavel Roub (6), Pavel Strašák (5), Vítězslav Večeřa (4), Pavol Živčic (4), Martin Fiala (2), Jakub Bezděk (1), Filip Macoun (1), Jan Lečbych, Kamil Babáček, Miloš Necid, trenér Michael Bezděk