hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

1.liga žen

TJ Sokol Velké Meziříčí – Jiskra Havlíčkův Brod  22-23 (11-13)

Ženy v sobotu hostily soupeřky z Havlíčkova Brodu. Pro naše družstvo to bylo velmi důležité utkání. Do utkání jsem vstupovaly s velkou nadějí na první podzimní body.

Od začátku byla z obou stran cítit nervozita. Obě družstva dělala spoustu technických chyb, my jsme jich ze začátku ale dělaly méně, a tak jsme již v 9. minutě vedly 4-1. Soupeřky ale nezaváhaly a dostaly se zpět do zápasu a navíc v 24. minutě převzaly vedení (24.minuta 8-9). Do poločasu se hrála vcelku vyrovnaná hra, ale my jsme ji nedokázaly srovnat, poločas byl tedy 11-13.

Po změně stran jsme začaly opravdu špatně, během 4 minut hosté vedly už o 5 gólů. Po time-outu jsme se do zápasu vrátily úplně s jiným nábojem. Bojovaly jsme, hrály pěknou házenou, ale nedokázaly jsme dlouhou dobu srovnat. Povedlo se nám to až v 58. minutě – 22:22. Měly jsme opravdu dobře našlápnuto urvat vítězství na naši stranu. Ale opět po individuální chybě, nám vítězství uniklo… konečné skóre 22-23.

Slova trenéra:

Nebyli jsme schopni urvat hru v prvním poločase na naši stranu, a to nás stálo vítězství. I přesto, že jsme nehráli úplně pohlednou hru, tak jsme bojovali do poslední minuty, což je pozitivní. Ale tento výsledek se těžko hodnotí, protože se nacházíme na nejhorším místě tabulky. Teď už jen můžeme čekat na zázrak, který se může stát příští sobotu ve Vršovicích. Půjdeme do zápasu s tím, že nemůžeme nic ztratit, ale jen překvapit.

Hrály: Šabacká Jarmila, Večeřová Marcela - Borkovcová Tereza (7), Závišková Kateřina (5/4), Vodná Anna (4), Chlubnová Lucie (3), Pospíšilová Markéta (1), Pacalová Lenka (1), Kuřátková Klára (1), Poulová Romana, Bibrová Tina, Puffer Natalie, Vostálová Eva, Cvrkalová Zuzana, Holíková Lenka. Trenér Quentin Lafon