IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Po měsíční pauze, způsobené odložením zápasů, čekalo na naše ženy druhé soutěžní utkání..

TJ Lesana Zubří - TJ Sokol Velké Meziříčí 29:29 (15:15)

Do něj jsme vstoupily lépe, kdy se nám 2x vydařila spolupráce s pivotem (0:2). Na to ovšem soupeřky dokázaly rychle odpovědět a nenechaly nás vybudovat si výraznější náskok. Po celou první půli se hrála naprosto vyrovnaná partie, kdy ani jeden ze soupeřů nebyl schopen odskočit víc než na dvoubrankový náskok. Oba týmy spoléhaly především na útočnou sílu svých spojek. Vyrovnaný poločas skončil remízou 15:15.

Do druhé části jsme změnily obranný systém, kdy jsme na soupeře vyrukovaly s rozestavěním 1-5. Ten sice znepříjemnil souhru domácím spojkám, ale vznikalo tak více místa pro pivotku, která nám začala dělat problémy. Naopak soupeřky nasadily osobní obranu na naši kanonýrku Ivu Záviškovou, a my se tak musely začít spoléhat na střelecké umění ostatních hráček. Ty se toho naštěstí nezalekly a dokázaly nacházet v obraně soupeřek místo. Neustále se hrála vyrovnaná partie, i když domácí hráčky začínaly mít mírně na vrch. My však nic nevzdávaly. Minutu před koncem jsme vyrovnaly na 29:29. A poté, co jsme přežily bezmála minutové obléhání naší svatyně, jsme se mohly zaslouženě radovat ze zisku cenného bodu.

V příštím kole na domácí palubovce přivítáme rezervu interligového Hodonína, proti kterému chceme bodovat a udržet tak naši neporazitelnost.

Sled branek: 0:2, 3:4, 6:7, 9:7, 10:10, 13:12, 15:15, 18:16, 18:19, 21:22, 26:24, 26:27, 29:28, 29:29

7m hody 3/4:2/3, vyloučení 2:3, diváků 97

Sestava a branky:  Jarmila Šabacká, Veronika Blažková – Iva Závišková (13/2), Romana Doležalová (5), Denisa Hladíková (4), Kateřina Závišková (3), Lucie Zbožínková (2), Denisa Pártlová (2), Kristýna Cahová, Veronika Špinarová, vedoucí družstva Jana Šidlová.