HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

1.liga žen

TJ Sokol Velké Meziříčí – LIONS Hostivice (6-11) 13-21

Na poslední domácí zápas jsme přivítaly soupeřky z Prahy – Hostivic.

Prvních 10 minut jsme byly schopny skórovat pouze jednou. Naštěstí ale dobrou obranou jsme soupeřky nenechaly odskočit (1:5, 10. minuta). Pomalu ale jistě jsme se snažily dostat zpět do zápasu – naštěstí obrana a gólmanka fungovala velmi dobře, takže se nám podařilo dostat na dostřel (6-7, 23.minuta). Ale posledních 7 minut nám bohužel opravdu nevyšlo, a tak se do šaten šlo za stavu 6-11.

Začátek druhého poločasu jsme začaly dobře a stáhly jsme tak soupeřův náskok. To bylo ale poslední větší zasažení do skóre… pak přišlo téměř 15 minut, kde jsme se trápily v útoku a nebyly jsme schopny proměnit šance, které jsme si vytvořily. Naštěstí díky dobré obraně nám hosté neutekli, o moc. Takže finální skóre nakonec bylo 13-21.

Slova trenéra:

S takto mizernou úspěšností střelby nemůžeme vyhrát. Obrana nám fungovala dobře, ale v útoku jsme byli strašně zmatení a chaotičtí. Opravdu jsem si myslel, že můžeme uhrát minimálně bod – ale když není den, tak prostě není den. Ale na druhou stranu, dostat jen 21 gólů od Hostivic je fajn výsledek. No teď už se musíme soustředit na poslední zápas sezóny, kterým doufám, že uzavřeme naši první společnou sezónu vítězně.

Hrály: Šabacká Jarmila, Šiplová Petra – Pacalová Lenka (4), Borkovcová Tereza (3), Vodná Anna (2), Kuřátková Klára (2/1), Sýkorová Agáta (1), Pospíšilová Markéta, Doležalová Romana, Bibrová Tina, Koudelová Natálie, Holíková Lenka, Puffer Natalie. Trenér Quentin Lafon