TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

1.liga žen

Házená Jindřichův Hradec – TJ Sokol Velké Meziříčí (13:6) 35:17

V sobotu odpoledne odehrálo naše družstvo žen další utkání, a to v Jindřichově Hradci. Stálé ve velmi omezené sestavě zajíždělo na palubovku družstva, které je na celkové 4. příčce a v roce 2023 ještě neprohrálo.  

Od začátku zápasu domácí nezahálely a už v 10. minutě vedly 8-2. Naše družstvo si dokázalo vytvořit i nějaké dobré střelecké pozice, ale nebylo schopno překonat domácí brankařku. A domácí každou chybu ihned potrestaly rychlým protiútokem. Proto na tabuli v poločase svítilo nepříznivé skóre 6-13 pro jihočešky.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, domácí naše přehrávaly rychlou hrou a přesnými trefami. U naše družstva pokračovalo zoufalství zejména v útoku, kdy jsme nebyly schopny se prosazovat přes domácí obranu a brankařku. Konečné skóre 17-35.

Slova trenéra:

Teď máme za sebou 3 utkání s týmy, které jsou v čele tabulky. Tyto 3 prohry byly zdrcující, zejména tím velkým brankovým rozdílem. To ale potřebujeme hodit za hlavu a soustředit se na následující 2 utkání. Náš tým má potenciál se porvat o 6. příčku v 1. lize, ale musíme zlepšit úspěšnost střelby. Budeme doufat, že na domácí půdě budeme úspěšní a odvedeme dobrou práci.  

Hrály: Šabacká Jarmila, Šiplová Petra – Pacalová Lenka (5), Kuřátková Klára (4/3), Doležalová Romana (2), Pospíšilová Markéta (2), Borkovcová Tereza (1), Bibrová Tina (1), Cvrkalová Zuzana (1), Koudelová Natálie (1), Puffer Natalie, Cahová Kristýna. Vedoucí družstva Závišková Kateřina, trenér Quentin Lafon.

Štítky: