hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

1.liga žen

Sokol Vršovice – TJ Sokol Velké Meziříčí (6-14) 14:29

Naše ženy jely ve středu 1.3. do Prahy Vršovic na dohrávku 13. kola 1.ligy. Opět ve velmi okleštěné sestavě byl náš tým odhodlaný poprat se o co nejlepší výsledek.

V prvním poločase holky byly schopny držet krok pouze do 18. minuty (6-9). Od té doby do konce poločasu skórovaly pouze soupeřky, a to 5x a tak poločas byl 6-14 pro domácí.

V druhém poločase se podepsal na našich děvčatech fakt, že neměly na střídání zejména na spojkách a ač se snažily nebyly schopny nacházet dobré střelecké pozice v agresivní obraně domácích. Proto konečné skóre bylo 14-29.

Slova trenéra:

Věděl jsem, že 2 zápasy v jednom týdnu a v takové sestavě budou hodně náročné, ale neočekával jsem, že se to podepíše až tolik na celkovém skóre. Ale musím říct, že jsem rád, že holky nic nevzdávají a bojují každý zápas od první do poslední minuty. Ačkoliv je to pro ně těžké zvlášť po mentální stránce, když během několika dnů obdržely dvě nesmírně velké porážky. Na čem musíme teď hlavně zapracovat je útok – naše procento úspěšnosti střelby je naprosto tristní, a to musíme určitě zlepšit.

Tento víkend mámě volno a příští týden nás čeká další náročné utkání v Jindřichově Hradci.

Hrály: Šiplová Petra, Šabacká Jarmila – Pacalová Lenka (4), Cahová Kristýna (3), Borkovcová Tereza (3), Holíková Lenka (2), Doležalová Romana (1), Kuřátková Klára (1), Sýkorová Agáta, Cvrkalová Zuzana. Trenér Quentin Lafon, odpovědný vedoucí Miloš Holík.