TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

II. liga muži JM, 15. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Nové Bránice 29:28 (13:12)

Sobotní domácí utkání mužů bylo po velkou část zápasu vyrovnané a hodně vypjaté, kdy na obou stranách bylo uděleno několik dvouminutových trestů. O konečném výsledku rozhodl nařízený sedmimetrový hod na úplném konci zápasu.

Od úvodního hvizdu se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Nikdo ovšem z obou týmů neodskočil na větší než dvoubrankový rozdíl. Naši hráči si vypracovali několik povedených střeleckých příležitostí, které ovšem gólem neskončily, včetně třech sedmimetrových hodů. Do šaten odcházeli naši hráči s jednobrankovým vedením 13:12.

Ve druhé půli jsme byli o něco lepším týmem a stále drželi nejtěsnější vedení. V 15. minutě se podařilo odskočit na tříbrankový rozdíl a vypadalo to, že se jedná o rozhodující část zápasu. Bohužel zbytečné chyby v obraně zapříčinily, že soupeř opět vyrovnal. A dokonce se dostal do jednobrankového vedení. Bylo tak jasné, že utkání směřuje k hodně dramatické koncovce. Naši hráči vyrovnali, a navíc měli výhodu jedné branky. Za stavu 28:27 v poslední minutě si brali time-out. Ovšem herní kombinace neskončila brankou a soupeř ještě sedm vteřin před závěrečným hvizdem vyrovnal. Naši hráči chtěli ještě rychle hrát, ale hostující hráči rozehrávce zamezili přesně ve středovém kruhu. Vyšlo tak v platnost pravidlo o porušení pravidel v posledních 30 vteřinách a byl nařízen sedmimetrový hod, kterého se ujal Vítězslav Večeřa a neomylně proměnil!

Diváci v hale tak po dlouhé době zažili opravdu dramatické utkání se šťastným koncem pro naše barvy.

K dalšímu utkání zajíždějí muži v neděli 5. března do Újezdu u Brna.

7m hody 4/7 : 3/3, vyloučení: 8:9, navíc hosté 2x přímá červená karta, 1x červená karta za tři vyloučení

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Lukáš Deraha, Tomáš Kučera – Vítězslav Večeřa (5/4), Vojtěch Svoboda (5), Jakub Strýček (5), Aleš Novotný (5), Radim Fischer (3), Pavel Strašák (2), Petr Kavka (1), Martin Chalupa (1), Filip Mička (1),  Alex Kuřátko (1), Jakub Mach, František Kratochvíl, Tomáš Krčál, trenér Pavel Strašák, vedoucí družstva Michael Bezděk, Ladislav Šidlo, a Petr Kavka.

Tabulka 2.muži Jižní Morava ZDE

 

 

Štítky: