2. liga starší dorost – Morava, 14. kolo

TJ Sokol Telnice - TJ Sokol Velké Meziříčí 33:20 (18:10)

Muži nenavázali na první dvě jarní utkání a u lídra soutěže prohráli rozdílem třídy.

Vyrovnaný stav vydržel pouze první čtyři minuty, následně jsme začali koncert neproměněných šancí. Navíc se nám nedařilo pokrýt ani spojky soupeře a dostávali jsme laciné branky. Naše úvodní nadšení se rozplynulo, ztratili jsme pohyb a nedařilo se praktiky nic. V poločase již bylo manko osmigólové (18:10). V druhé půli se obraz hry sice mírně zlepšil a v 50 minutě za stavu 26:18 jsme ještě zkoušeli aktivní obranou zvýšit tlak na soupeře, ale opět nás srážely neproměněné šance a soupeř si tak pohodlně dokráčel k vítězství 33:20.

Doufejme, že v příštím domácím utkání proti Novým Bránicím opět zlepšíme výkon a urveme potřebné body.

7m hody 2/1: 8/5, vyloučení 4:5

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Lukáš Deraha – Petr Kavka (3), Vítězslav Večeřa (7/1), Rosa Tomáš (1), Jakub Mach, Radim Fischer, František Kratochvíl, Martin Chalupa (2/1), Filip Macoun, Jakub Strýček (1), Tomáš Krčál, Aleš Novotný, Alex Kuřátko, Pavel Strašák (6/3), trenéři Pavel Strašák a Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.