II. liga mužů JM - 9. kolo

Sokol Kostelec na Hané - TJ Sokol Velké Meziříčí 32:19 (12:11)

neděle 20. 11. 2022

Po minulém kole, kdy jsme konečně slavili první letošní body, jsme na půdě Kostelce na Hané chtěli navázat a pokusit se urvat další vítězství.

Úvod patřil domácím, kteří šli už ve 2. minutě do vedení 3:1. My se naštěstí dokázali rychle probudit a nedovolit soupeři odskočit. Začala nám dobře fungovat obrana, za kterou se rozchytal i náš brankář. Bohužel naše útočné kombinace byly bez nápadu a horko těžko jsme překonávali domácí obraný val. V 17. minutě tak stále svítilo na tabuli hubené skóre 8:4. Závěr poločasu se nám ale vydařil. Začali jsme konečně dávat branky a náskok soupeře jsme umazali na rozdíl jediné trefy.

Bohužel druhá půle byla jako ze špatného snu a jde shrnout zhruba následovně. Naše nepřipravená střelba končí v náručí domácího brankáře, který rychlou nahrávkou posílá svého spoluhráče do trháku, a ten jde sám na našeho brankáře. Toto jsme ve druhém dějství viděli snad 15x. To rozhodlo o výsledku utkání, který vzhledem k průběhu první půle je pro nás až příliš krutý.

V příštím kole, které je zároveň posledním domácím utkáním podzimní části, na naší palubovce přivítáme tradičního rivala z Kuřimi.

Online zápis z utkání a tabulka ZDE

7m hody: 0/1:2/2, vyloučení 4:2

Sled branek: 3:1, 3:3, 5:4, 8:4, 9:8, 11:10, 12:11, 15:13, 22:13, 27:16, 27:19, 32:19

Sestava a branky: Ondřej Poul, Lukáš Deraha – Vítězslav Večeřa (6/1), Jakub Mach (4/1), Pavel Strašák (3), David Kubiš (2), Filip Macoun (2), Vojtěch Svoboda (1), Alexandr Kuřátko (1), Petr Kavka, Filip Mička, Martin Chalupa, trenér Pavel Strašák, odpovědný vedoucí Pavel Svoboda