Muži do Ivančic zajížděli naladěni výhrou z minulého kola a chtěli o body obrat i silné Ivančice.

2. liga mužů Morava Jih – 3. kolo

HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí 31:24 (15:10)

Ti ale na domácí palubovce příliš často neprohrávají, a nás tak čekal těžký boj o body. Do utkání vstoupila obě družstva s dobrými obranami, a tak během první čtvrtiny skóre přibývalo poměrně pomalu (15. min 5:5). Bohužel vinou neproměněných šancí na naší straně se soupeři povedlo brankově odskočit. V závěru poločasu dominovali jasně domácí a my byli rádi, že jsme slyšeli poločasový hvizd.

Do druhé půlky jsme ale doslova vlétli. Zrychlili jsme naši hru a byli jasně lepším týmem. Postupně jsme tak ukrajovali z poločasového manka. Ve 40. minutě bylo srovnáno (18:18) a domácí brali oddechový čas. Bohužel poté přišel zlom v podobě červené katry pro našeho kanonýra Večeřu. Soupeř přesilovku využil a díky efektivnějšímu zakončování odskočil až na rozdíl 5 branek (25:20). I přes naši snahu si domácí borci už výhru utéct nenechali, a my tak odjížděli s prohrou 31:24.

V tomto utkání jsme na výhru určitě měli, ale stále se opakující chyby z tréninků nás limitují, abychom u takového soupeře dokázali uspět. Jinak ale utkání mělo na druhou ligu slušnou úroveň a divákům se muselo líbit. V příštím utkání zavítáme na půdu nováčka soutěže z Újezdu u Brna, který se doposud prezentuje dobrými výsledky a určitě nebude snadné zde zabodovat.

7m hody: 1/1:4/5, vyloučení 2:2, navíc hosté ČK, diváků 143

Sled branek: 1:2, 3:4, 5:5, 10:6, 11:9, 15:10, 17:14, 18:18, 22:18, 25:21, 29:21, 29:23, 31:24

Sestava a branky: Libor Kotík, Tomáš Krčál – Pavel Strašák (6/4), Vítězslav Večeřa (5), Jakub Bezděk (5), Jan Lečbych (3), Martin Fiala (2), Vojtěch Svoboda (1), Dominik Buchta (1), Pavel Roub (1), Kamil Babáček, Pavol Živčic, Miloš Necid, Štěpán Fiala, Tomáš Pažourek, Filip Macoun, trenér Ladislav Šidlo