TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

I.liga ženy, 3. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – SHK Kunovice 18:31 (10:12)

Sobota 18. 9. 2021

Po prohře v Jindřichově Hradci chtěly ženy bodovat. Výhra na domácí palubovce je totiž vždy důležitá. Bohužel hlavně druhý poločas našim házenkářkám hrubě nevyšel a brankový rozdíl ve skóre tak byl hodně děsivý.

Začátek utkání byl od obou družstev hodně nervózní. Nepřesná střelba, která končila mimo brankovou konstrukci, tak nebyla ničím překvapujícím. První branka padla až ve třetí minutě od domácí hráčky. Soupeřky ovšem nezaostaly a po jednoduché kombinaci dohrály na brankoviště, kde se hostující pivotmanka nemýlila. V dalších pěti minutách se oba týmy střídaly ve vedení. Zlom nastal až v 17. minutě, kdy hosté po rychlém brejku odskočily na rozdíl dvou branek (6:8). Ani přesilová hra domácích na tom nic nezměnila a soupeřky dokonce v 22. minutě vedly již čtyřbrankovým rozdílem. Oddechový čas hostů paradoxně více pomohl našim házenkářkám, které aktivní vysunutou obranou nedovolily protihráčkám vystřelit a skóre dokonce snížily na jednobrankový rozdíl. Nakonec ještě jedna branka do naší sítě zapadla, a proto svítilo na ukazateli skóre 10:12.

V úvodu druhého poločasu se skóre neměnilo nějakým výrazným způsobem. Soupeřky si stále udržovaly dvoubrankové vedení (4. minuta 13:15). Ovšem pak nastala třináctiminutová pasáž, která pro naše barvy byla zdrcující. Přesně tak dlouho totiž trval náš bezbrankový úsek. Hosté naopak hlavně ze sedmimetrových hodů mířily přesně, a rozdíl tak byl již osmibrankový. Naše hra byla hodně vzdálená povedeným kombinacím a soudržné obraně z předešlých zápasů. V tomto utkání se pak našim již nepovedlo průběh zdramatizovat a hosté tak po zásluze odjížděli s plným počtem bodů.

Našim házenkářkám nezbývá než se ze zápasu poučit a začít se připravovat na soupeře z Vršovic. Ten aktuálně figuruje na prvním místě prvoligové tabulky a ještě ani jednou nezaváhal. Zápas to bude jistě atraktivní. Doufáme, že holky si smůlu vybraly v tomto utkání a v tom další bude na jejich straně i trochu toho pověstného štěstíčka. Utkání začne v tradičním čase 13:00. Před tímto duelem svůj čtvrtý zápas odehrají starší dorostenky proti stejnému soupeři z hlavního města Prahy.

 

Online zápis z utkání a tabulka ZDE

7m hody: 4/4:8/9, vyloučení 5:2

Sled branek: 4:3, 5:5, 6:9, 10:11, 12:13, 13:21, 15:26, 17:30, 18:31

 

Sestava a branky: Šabacká J., Šidlová J., Večeřová M. – Závišková K. (5/4), Zbožínková L. (4), Pospíšilová M. (3), Pacalová L. (3), Doležalová R. (2), Puffer N. (1), Koudelová N., Špinarová V., Kuřátková K., Borkovcová T., Cahová K., Slámová K., trenéři Záviška V. a Partl T.

 

Program v hale Za Světlou:

Sobota 25. září     

11,00 hodin                II. liga starší dorostenky          Sokol Vršovice Praha

13,00 hodin                I. liga ženy                              Sokol Vršovice Praha      

 

Sobota 2. října

15,00 hodin                I. liga mladší dorostenci          TJ Sokol Ostrava

17,00 hodin                II. liga muži                            HK Ivančice

19,00 hodin                II. liga starší dorostenci                       Lokomotiva Vršovice

 

Více informací na stránkách klubu: www.hazenavm.cz

 

Štítky: