IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Po zimní pauze zajížděly naše ženy k prvnímu jarnímu střetnutí do Velké Bystřice, což je na úvod poměrně těžký soupeř, který se v tabulce nacházel na 3. pozici, pouhý bod za naším družstvem.

II. liga ženy - východ – 11. kolo

Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Velké Meziříčí 23:23 (10:13)

Do zápasu jsme ale vstoupily lépe a po několika minutách jsme vedly 0:4. V obrané fázi se nám jako již tradičně dařilo a i brankářky přidávaly důležité zákroky. Ovšem v útoku jsme se trápily. Navíc se nám hned v úvodu zranila naše kanonýrka Iva Závišková, což byla velká rána pro naši ofenzívu. Do 20. minuty tak soupeřky otočily na 8:7. Ovšem poslední desetiminutovka se nám vydařila, a do šaten jsme tak odcházely za nadějného stavu 10:13.

Ve druhé půli však domácí z našeho náskoku postupně ukrajovaly a ve 40. minutě už bylo zase srovnáno. Dále se hrála vyrovnaná partie, kdy jsme ale měly mírně navrch. Bohužel soupeřky trestaly naše chyby z rychlých protiútoků, a my tak nebyly schopné výrazněji odskočit. Minutu před koncem Bystřice srovnala na rozdíl jediné trefy a schylovalo se k velkému dramatu. Následoval náš rychlý protiútok, ve kterém jsme po sporném zákroku domácí hráčky přišly o balon. Poslední útok tak patřil bystřickým hráčkám, které jej přetavily v početní výhodu. Přesilovku bohužel domácí zužitkovaly a pár vteřin před koncem vyrovnaly na konečných 23:23.

Dnešní remíza nám zajistila, že jsme soupeře udržely za našimi zády a nadále zůstáváme neporaženy. I když nutno podotknout, že výhru bychom si dnes zasloužily více. Nyní nás čeká třítýdenní pauza, po které přivítáme na domácí palubovce TJ Sokol Karviná.

Sled branek: 0:4, 4:4, 4:6, 8:7, 8:12, 10:13, 14:15, 16:16, 18:17, 18:21, 20:22, 21:23, 23:23

7m hody 2/2:2/2 vyloučení 0:1, diváků 70

Sestava a branky:  Jarmila Šabacká, Veronika Blažková – Lucie Zbožínková (6), Lenka Pacalová (5), Iva Závišková (4/1), Kateřina Závišková (2/1), Markéta Pospíšilová (2), Romana Doležalová (2), Kristýna Cahová (2), Denisa Pártlová, Michaela Homolová, vedoucí družstva Jana Šidlová.