Astra Háje Praha - TJ Sokol Velké Meziříčí 35:19 (17:8)

Neděle 3. listopadu

2. liga starší dorostenky

Utkání bylo brankově vyrovnané pouze do 10. minuty. Poté byly domácí hráčky důraznější v osobních soubojích a výrazně efektivnější ve střeleckém zakončení.

Naše obrana nebyla schopna se vypořádat s dobrou kolektivní souhrou Pražanek, v útoku jsme naráželi na dobře zformovanou defenzívu, nedokázali se gólově prosazovat. Ještě ve 20. minutě po oddechovém čase jsme se herně vzepjali a drželi třígólové manko, následně jsme začali kupit chybu za chybou a soupeř pak dominoval. Po změně stran jsme vyzkoušeli několik obranných i útočných variant, ovšem ztrátu se nám nepodařilo výrazněji snížit. Domácí tým tak souboj dohrál s přehledem a s výrazným náskokem.

Další soutěžní utkání odehrajeme v sobotu odpoledne na hřišti Slavoje Žirovnice.

7 - m hody 5/4 : 2/2, vyloučení 2:5.

Sled branek 1:0, 1:1, 3:1, 4:2, 4:3, 8:3, 8:5, 9:5, 9:6, 12:6, 13:8, 21:8, 21:10, 23:10, 23:13, 25:13, 29:14, 31:15, 33:18.

Hrály: Trojanová Aneta, Homolová Eliška – Pacalová Lenka (4), Sedlářová Tereza (4/1), Pospíšilová Markéta (4/1), Slámová Karolína (3), Pospíšilová Magda (2), Borkovcová Tereza (1), Dusilová Valérie (1), Puffer Natálie, Koudelová Natálie, Kuřátková Klára, Houdková Valerie, Horká Vendula.

Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, Andrea Kuřátková.