2.liga mladší dorostenky Morava - Tatran Bohunice - TJ Sokol Velké Meziříčí 15:35 (11:16)

Po odloženém utkání v Novém Jičíně odehrály mladší dorostenky první venkovní zápas na ploše Tatranu Bohunice. Do utkání holky vstoupily s aktivní vysunutou obranou, což dělalo domácím hráčkám problém, a tak byl ve 12. minutě stav 1:8.

Pak se se začala lepit holkám na ruce střelecká smůla a několik útoků skončilo na tyčkách nebo těsně vedle. Současně větším střídáním chvíli trvalo, než se nové hráčky dostaly do zápasového tempa, zejména v obraně se prostřídáním sestavy objevily chvílemi okénka a byl z toho poločasový výsledek 11:16.

Do druhého poločasu už holky nastoupily od první minuty plně koncentrované jak na útok, tak na obranu. Dařilo se přecházet do rychlých útoků, a ty úspěšně zakončovat, obrana se taky výrazně zlepšila. Zápas skončil výsledkem 15:35, tedy zaslouženou výhrou.

V zápase se projevila větší kvalita našich hráček, především ve druhém poločase, včetně spolehlivých výkonů obou brankářek.

Vyloučení: 5:3, 7m hody: 5/3 : 6/3

Hrály: Králíková Helena, Brychtová Anežka - Chalupová Monika (9), Pospíšilová Vendula (9/3), Juhošová Sára (4), Krejčová Denisa (4), Harčariková Nikol (3), Dvořáková Veronika (2), Blaťáková Karolína (2), Kamanová Anna (1), Jůzlová Karolína (1), Pospíšilová Anna, Michlíčková Beáta, Pospíšilová Klára

Trenéři: Tomáš Partl, Jana Šidlová, Ilona Závišková