V sobotu 24.8.2024 se mladší dorostenky zúčastnily turnaje Jiskra Junior Handball Cup 2024 v Otrokovicích

V sobotu 24.8.2024 se mladší dorostenky zúčastnily 11.ročníku tradičního turnaje Jiskra Junior Handball Cup 2024 v Otrokovicích. Z důvodu malého počtu přihlášených družstev se letos stal z  třídenního turnaje jen jednodenní. Holky odehrály tři zápasy s těmito výsledky:

TJ Sokol Velké Meziříčí – DHC Sokol Poruba – 24:23

SK Žeravice – TJ Sokol Velké Meziříčí – 23:28

TJ Jiskra Otrokovice – TJ Sokol Velké Meziříčí – 26:32

Holky nepoznaly v průběhu celého turnaje porážku a turnaj vyhrály. Hrálo se 2x25minut a vzhledem k tomu, že na turnaj jelo jen 7 hráček a brankářka, je výkon o to cennější. I přes malou možnost střídání holky fyzicky na soupeřky neztrácely, ve všech zápasech dokázaly do poslední minuty se soupeřkami držet krok. A to měly ostatní týmy na střídání 6-8 hráček. Za předvedenou hru a bojovnost zaslouží všechny pochvalu. Navíc se nejlepší střelkyní turnaje stala Monika Chalupová.

Hrály: Králíková Helena - Chalupová Monika, Rösslerová Bára, Pospíšilová Vendula, Juhošová Sára, Dvořáková Veronika, Harčariková Nikol, Pospíšilová Anna

Trenéři: Tomáš Partl, Denisa Partlová