TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Sokol Újezd u Brna 38:13 (17:6)

V posledním kole podzimní části přivítaly starší dorostenky tým Újezdu u Brna. Soupeř zatím nezískal v soutěži ani bod a po zápase z minulého týdne u soupeře měly holky herně co napravovat. Tentokrát ale přistoupily k zápasu zodpovědněji a některé akce už snesly měřítko dorostenecké házené. Zejména se dařily rychlé útoky, hlavně díky přesným dlouhým nahrávkám Marcely Součkové. Od první minuty holky na hřišti dominovaly, v poločase byl stav 17:6. Druhý poločas pokračoval v duchu prvního a skóre tak narůstalo až na konečných 38:13.

Vyloučení: 5:2, 7m hody: 2/1 : 3/1

Hrály: Součková Marcela - Rosická Bára (8/1), Holíková Lenka (6), Hladíková Veronika (6), Bibrová Tina (5), Vostalová Eva (4), Palasová Kateřina (4), Chlubnová Lucie (2), Rösslerová Barbora (2), Sýkorová Agáta (1), Doležalová Simona

Trenéři: Tomáš Partl, Denisa Partlová, Pavel Rosický