TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Velké Meziříčí 28:40 (13:18)

V předposledním kole podzimní části zajížděly starší dorostenky do Újezdu u Brna. Soupeř zatím nezískal v soutěži ani bod, a tak si některé hráčky asi myslely, že se porazí sám. Celý první poločas byla hra velice špatná jak v útoku, tak v obraně. Tomu odpovídal i poločasový stav 13:18. Ve druhém poločase se zvedly některé hráčky, které se snažily zrychlit hru, ale některé odehrály i druhý poločas jakoby se vrátily po minimálně dvouměsíční nemoci. Jen to, že domácích bylo málo, pomohlo k navýšení rozdílu celkového skóre na +12.

Až na pár hráček, které se hru snažily zrychlit, byla hra ostatních pomalá, nedůsledná a bez většího zájmu bojovat za tým. Tímto způsobem hry se tým neposune a je potřeba, aby si každá z hráček sáhla do svědomí.

Vyloučení: 2:4, 7m hody: 6/3 : 4/4

Hrály: Součková Marcela - Rosická Bára (15/3), Chalupová Monika (8/1), Vostalová Eva (6), Holíková Lenka (3), Buršíková Tina (3), Palasová Kateřina (2), Cvrkalová Zuzana (2), Klinerová Natálie (1), Sýkorová Agáta, Hladíková Veronika

Trenéři: Tomáš Partl, Denisa Partlová