TJ Sokol Velké Meziříčí – SK Kuřim 25:20 (11:11)

V dalším domácím utkání jsme přivítali tým z Kuřimi, kde jsme v prvním kole vyhráli. Celý první poločas byl ve velice pomalém a nedůrazném tempu, na holkách byla patrná únava z předešlého zápasu za ženy. Do šatny se po prvním poločase šlo za nerozhodného stavu.

První půle druhého poločasu byla obdobou toho prvního se špatnou útočnou hrou zejména při zakončování útoků. Až v 16minutě „nakoplo“ holky nespravedlivé vyloučení Báry Rosické, které potrestaly dvěma vstřelenými brankami. Od té chvíle se začaly vzájemně povzbuzovat, burcovat a hrát hru, kterou předváděly v minulých zápasech. Do konce zápasu si už holky držely několikabrankový náskok a zápas dovedly do vítězného konce.

Vyloučení: 7:1, 7m hody: 3/2, 5/4

Hrály: Součková Marcela - Rosická Bára (8/2), Vostalová Eva (6), Chlubnová Lucie (5), Chalupová Monika (4), Holíková Lenka (2), Hladíková Veronika, Bibrová Tina, Sýkorová Agáta, Buršíková Tina, Klinerová Natálie, Röslerová Barbora

Trenéři: Tomáš Partl, Denisa Partlová, Jarmila Šabacká