SK Žeravice - TJ Sokol Velké Meziříčí 27:24 (16:10)

Ve svém druhém soutěžním zápase zajížděly mladší dorostenky na hřiště týmu SK Žeravice. Začátek zápasu nezastihl tým zrovna v nejlepším rozpoložení, takže soupeř vedl v 9 minutě už 5:0. Po oddechovém čase a uklidnění hráček se obraz hry o něco zlepšil a zbytek prvního poločasu se už trochu blížil požadované hře.

V poločasové přestávce se zkvalitnila jak útočná, tak obranná fáze. Výsledkem bylo snížení skóre v 59. minutě na jednobrankový rozdíl. V poslední minutě ale ve snaze o vyrovnání soupeřky dvakrát utekly do samostatného úniku a stanovily tak konečný výsledek 27:24. Přesto holky dokázaly zlepšenou hrou vyhrát druhý poločas 16:11.

Je nutno říct, že tým se neustále sehrává, například pro Verču  Dvořákovou to byl úplně první zápas v této kategorii. Přesto je na holkách vidět velká snaha plnit pokyny trenérů a výkon ve druhém poločase měl stoupající tendenci. A dvanáct 7-mi metrových hodů domácích oproti pěti v náš prospěch taky hovoří samo za sebe.

Výborný zápas odehrála v brance Marcela Součková, která zneškodnila v zápase 7!!! sedmimetrových hodů a i ve hře držela tým po celý zápas.

Vyloučení: 5:4, 7m hody: 12/5, 5/5

Hrály: Součková Marcela, Králíková Helena - Pospíšilová Vendula (6/4), Chalupová Monika (5/1), Dvořáková Veronika (5/1), Juhošová Sára (3), Buršíková Tina (2), Harčariková Nikol (2), Rösslerová Barbora (1), Doležalová Simona

Trenéři: Tomáš Partl, Vincenc Záviška, Denisa Partlová, Jarmila Šabacká