SK Žeravice - TJ Sokol Velké Meziříčí 26:26 (13:12)

Ve třetím soutěžním utkání vyrazily starší dorostenky na hřiště vedoucího celku soutěže, týmu SK Žeravice. Od začátku byl souboj vyrovnaný a ani jeden celek v průběhu celého zápasu nevedl o více než 3 branky. Do poločasové přestávky šly s jednobrankovým náskokem domácí hráčky. Naše hráčky velice dobře zvládaly hru na dva pivoty, se kterou měly soupeřky velké problémy.

Do druhého poločasu vstoupily naše holky s více agresivní obranou, a to vedlo k překlopení skóre na naši stranu. Celý druhý poločas jsme měly jedno až tříbrankový náskok, který se po nezachycení odražených míčů ke konci vyrovnal. V nervózním závěru nakonec holky udržely podzimní neporazitelnost a uhrály remízu.

Holky bojovaly celý zápas, soupeři nenechaly nic zadarmo, v brance nás opět podržela Marcela Součková.

Vyloučení: 1:7, 7m hody: 7/5, 6/5

Hrály: Součková Marcela - Rosická Bára (8/2), Holíková Lenka (6/1), Palasová Kateřina (4), Chalupová Monika (3), Chlubnová Lucie (2/2), Hladíková Veronika (2), Bibrová Tina (1), Vostalová Eva, Sýkorová Agáta, Cvrkalová Zuzana

Trenéři: Tomáš Partl, Vincenc Záviška, Denisa Partlová, Jarmila Šabacká