2.liga mladších dorostenek - M

TJ Sokol Velké Meziříčí – SKH Velká n. V. B 24:36 (10:16)

Pro sezonu 2023/24 se podařilo sestavit tým mladších dorostenek, který bude pravidelně doplňován hráčkami kategorie starších žaček. Na úvod čekal holky soupeř z Velké nad Veličkou B, který bude svojí kvalitou určitě patřit k favoritům soutěže. Úvod utkání byl vyrovnaný, postupně se dostával soupeř do drobného náskoku. Ve druhém poločase pak soupeř navyšoval skóre, ale holky jim nenechaly nic zadarmo a nevypustily ani minutu, což je velice dobře. Taky je potřeba zmínit, že v této sestavě nastoupily holky k zápasu po dvou společných trénincích, takže si souhra ještě musí sednout. Výkon měl s přibývajícím časem vzestupnou tendenci, což je příslibem do dalších zápasů. V brance podaly velice kvalitní výkon obě brankařky a tým často svými zákroky podržely.

Střelecky držela Monika Chalupová, která měla v nohách navíc skoro celý zápas starších dorostenek.

Hrály: Součková Marcela, Králíková Helena - Chalupová Monika (11/2), Buršíková Tina (4), Pospíšilová Vendula (4), Klinerová Natálie (1), Doležalová Simona (1), Rösslerová Barbora (1), Harčariková Nikol (1), Juhošová Sára (1)

Trenéři: Tomáš Partl, Vincenc Záviška, Denisa Partlová