V základní skupině mezinárodního turnaje v Praze, tradičně konaného o Velikonocích, se družstvo starších dorostenek utkalo postupně s týmy z Německa, Slovenska, Dánska a Česka s těmito výsledky:

TJ Sokol VM – TV Sinsheim (D)           18:5 (11:4)

TJ Sokol VM – HKM Šurany (SK)       13:10 (6:6)

TJ Sokol VM – Koge Händbold (DK)   13:12 (8:6)

TJ Sokol VM – 1.SC Bohumín 98           8:7 (4:4)

TJ Sokol VM – Sokol Písek                     8:16 (3:9)

Nakonec z toho bylo 2.místo ve skupině a postup do předkola playoff A, kde se holky utkaly s vítězem skupiny 5, týmem VOC Amsterdam, a třetím ze skupiny 2, týmem Harslev GF, s těmito výsledky:

TJ Sokol VM – Harslev GF (DK)                11:7 (6:3)

TJ Sokol VM – VOC Amsterdam (NL)        9:16 (2:10)

Holky přistoupily ke všem utkáním zodpovědně hned od první minuty, nevypustily nic a hrály celou dobu jako jeden tým. Oproti posledním soutěžním utkáním se zlepšila komunikace ve hře, velice kvalitní byla obranná fáze hry, se kterou měly problém všechny týmy, a tím byl položen základní kámen celkového úspěšného tažení turnajem. V útočné fázi to trochu skřípalo, ale velkou bojovností se dařilo překlopit utkání na naši stranu. Taky zlepšená úspěšnost v 7-mi metrových hodech pomohla k celkem pěti vítězstvím ze sedmi zápasů v turnaji. Drobnou komplikací bylo zranění Lenky Holíkové a Laury Lázničkové v posledním pátečním utkání, takže do zápasů v sobotu tyto hráčky nemohly nastoupit. Po úderu do hlavy musela v zápase s Pískem odstoupit i Lucka Chlubnová a zápas tak muselo dohrát jen sedm statečných s pomocí, po operaci se doléčující, Báry Rosické. Naštěstí se do nedělních soubojů ve skupině předkola playoff zraněné holky daly alespoň trochu dohromady a mohly nastoupit do části utkání do útoků.

Turnaj odehrály: M. Součková – N. Koudelová, N. Puffer, Z. Cvrkalová, L. Holíková, B. Rosická, A. Sýkorová, V. Hladíková, L. Chlubnová, K. Palasová, E. Vostalová, L. Lázničková.

Za zmínku určitě stojí, že tým Bohumína, který holky v základní skupině porazily, vyhrál playoff B (celky na 4-6 místě ve skupinách), celek Sokol Písek prohrál až ve finále playoff A s celkovým vítězem Slavií Praha. Z toho plyne, že naše slupina patřila k těm herně lepším a o to jsou výsledky ve skupině cennější.

Celkově se naše holky umístily na 6. – 10. místě z 30 týmů v kategorii starších dorostenek. Velkým přínosem turnaje pro holky byla konfrontace s evropskými týmy a s tím spojenými různými herními styly.