Sobota 11. února

2. liga starších dorostenek

TJ Sokol Velké Meziříčí – Jiskra Havlíčkův Brod 23:18 (13:13)

První poločas byl vyrovnanou a bojovnou partií, když po většinu půlhodinové hrací doby byly lepší soupeřky. Dokázaly se lépe dostávat do bezprostřední blízkosti naší branky a držely si jedno až dvoubrankové vedení. Nám se příliš nedařila útočná hra, ve které jsme častěji chybovali. Postupně jsme zlepšili souhru, nápaditými přihrávkami na pivota a odvážnými průniky naší rozehrávačky jsme ve 22. minutě dorovnali brankový poměr. Od té doby jsme pak již udávali tempo hry. Soupeřky ještě šťastnou odraženou střelou v poslední sekundě poločasu srovnaly na poločasovou remízu. Po změně stran jsme drželi herní styl. Výrazně jsme se zlepšili v obranné součinnosti, což přineslo několik brejkových situací. Havlbrodské ve 38. minutě srovnaly na 16:16, to však bylo z jejich strany vše. Kolektivním výkonem, podpořeným dobrými zákroky naší brankářky, se podařilo navýšit až na šestigólový rozdíl a utkání dovést do vítězného konce.

V našem kádru chyběla pro zranění kanonýrka Bára Rosická. Touto cestou ji přejeme brzké uzdravení.

Sled branek: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 4:6, 6:6, 6:8, 8:8, 8:9, 11:9, 12:10, 13:12, 15:13, 15:15, 16:16, 22:16, 22:17, 23:17.

7m hody 5/4: 5/5, vyloučení 6:4.

Hrály: Součková Marcela – Bibrová Tina (5/1), Holíková Lenka (4), Chlubnová Lucie (4/4), Natalie Nicole Puffer (2), Palasová Kateřina (2), Lázničková Laura (2), Vostalová Eva (1), Sýkorová Agáta (1), Cvrkalová Zuzana (1), Koudelová Natálie (1), Hladíková Veronika.