Sobota 12. listopadu 2022

2. liga starší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – SHK Kunovice 14:23 (10:14)

Sled branek: 3:0, 4:1, 4:6, 5:7, 6:8, 8:8, 8:11, 10:14, 10:15, 11:18, 12:18, 14:19, 14:22.

7m hody 12/5: 4/3, vyloučení 4:8.

Začali jsme s chutí a do 16. minuty byli zdatnými soupeři. Postupem času však přibývaly útočné ztráty, přestali jsme využívat dobré střelecké příležitosti a hlavně přesilové hry. Hostující hráčky se prezentovaly přímočarostí útočných akcí, v závěru první půle efektivně využily dvě nabídnuté přesilovky a do poločasu byly již o čtyři přesné zásahy lepší. Po změně stran jsme se začali utápět v kombinacích, nenašli jsme způsob na důraznou a dobře zformovanou defenzívu. Viditelně jsme zaostávali v individuálních činnostech. Po dvojitém nástřelu hlavy naší brankářky jsme již souboj nedokázali zdramatizovat a soupeř jednoznačně dominoval.

Zatímco Kunovické útočné situace řešily jednoduše a bez větších problémů, my se střelecky vytrápili = za 30 minut hry druhé půle čtyři góly a to pouze ze sedmičky...

Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (4/1), Chlubnová Lucie (3/2), Koudelová Natálie (3/2), Rosická Bára (2), Puffer Natalie (1), Bibrová Tina (1), Vostalová Eva, Sýkorová Agáta, Palasová Kateřina, Hladíková Veronika, Lázničková Laura. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška.