TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

II. liga starší dorost – Morava, 7. kolo

 

TJ Sokol Velké Meziříčí – HC Hlučín 27:22 (12:11)

V tradičním sobotním podvečeru přivítal náš tým aktuálně poslední celek tabulky z Hlučína. Utkání bylo z naší strany poměrně utrápené, kdy jsme neproměnili spoustu dobrých střeleckých příležitostí.

Proti poslednímu celku tabulky naši hráči nastoupili v poměrně ležérním rozpoložení. I když se první dva útoky povedly parádně, v obraně nám to hodně skřípalo. Chybělo nasazení, které dovolilo soupeřům zakončovat z bezprostřední blízkosti brankoviště. I když jsme si vypracovali spoustu střeleckých příležitostí, tak ta buď končili u hlučínského brankáře nebo mimo bránu. Poločas tak skončil pouze o gól, když nám nebyl uznán krásný gól při závěrečném devítimetrovém hodu.

Začátek druhé půle byl jak ze špatného filmu. Poměrně rychle jsme ztratili vedení, a dokonce prohrávali o dvě branky (7. minuta 13:15). Vyloučení hostů náš však vrátilo do hry. Čtyři přesné zásahy v řadě ukázaly, že domácí se nechtějí vzdát. Naši hráči zrychlili přechod a postupně navyšovali na konečných 27:22. Škoda zbytečných technických chyb a neproměněných šancí, to by byl rozdíl ještě větší. Další dva body do tabulky se ovšem počítají.

V dalším domácím utkání v sobotu 12. listopadu od 19 hodin přivítáme celek Tatran Litovel. Pevně věříme opět v početnou diváckou kulisu.

7m hody 2/1 : 2/2, vyloučení: 4:2

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Lukáš Deraha, Tomáš Kučera, Martin Borkovec – Benjamin Rosa (5/1), Tomáš Rosa (5), Martin Chalupa (4), Jakub Mach (4), Jakub Uchytil (4), Jaroslav Pavlíček (2), Marek Sedlák (2), Aleš Novotný (1), Denis Vik, Štěpán Čermák, Ondřej Navrátil, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal, Michael Bezděk.

Tabulka 2.liga starší dorostenci Morava ZDE