I. lga mladší dorost – Nadstavba, sestupová část, 7. kolo

TJ Sokol Úvaly – TJ Sokol Žďár nad Sázavou 29:24 (13:11)

Po vítězství na Brnem byli dorostenci stále ve hře o baráž a tím pádem žila ještě šance na udržení první ligy mladšího dorostu. Vše bylo podmíněno vítězstvím v Úvalech. Bohužel předvedený výkon nebyl tak dobrý, aby kluci vyhráli a tím pádem šance na baráž se velmi snížila.

Hned od úvodní minuty si domácí hráči připravili osobní obranu na našeho nejlepšího střelce Robina Koudelu. Našim hráčům pak byla naordinována hra v sedmi bez brankáře. Celé utkání jsme tak hráli v podstatě přesilovou hru 6 na 5, ale bohužel bez potřebného efektu. Po úvodních minutách, než jsem se srovnali se soupeřovou taktikou jsme hru vyrovnali. I přes to že jsme často selhávali v zakončení ve vyložených šancích se podařilo do poločasu snížit na dvě branky. V poločase jsme si opět řekli jakým způsobem hrát a co zlepšit.

Po třech minutách druhé půle bylo srovnáno 13:13 a vypadalo to že jsme se vrátil do zápasu. Pak jako by na kluky padla tíha okamžiku vyrobili jsme tři “žákovské“ technické chyby v řadě a soupeř odskočil. Ve zbytku utkání jsme tahali za kratší konec, nebyli jsme schopní se dotáhnout na mírnější brankový rozdíl. Předvedený výkon nestačil na dobře připravené domácí, kteří utkání dovedli k vítězství 29:24. Sen o baráži se tak velmi vzdálil, jelikož zajíždíme na půdu silného Brna se kterým zopakovat vítězství nebude snadné. Nicméně se pokusíme dobře připravit a pokusíme se o sportovní zázrak.

7m hody 0/0 : 2/2, vyloučení 2:3.

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera – Adam Požár (4), Jakub Uchytil (4), Martin Kakač (4), Benjamin Rosa (3), Robin Koudela (3/2), Štěpán Čermák (2), Adam Jaša (2), Jakub Finsterle (1), Jaroslav Pavlíček (1), Michal Urbanec, Denis Vik, Vojtěch Bradáč, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Dana Koudelová.

Tabulka 1.liga mladší dorostenci sestupová část ZDE