TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

2. liga starší dorost - Čechy, 20. kolo

Házená Mělník - TJ Sokol Velké Meziříčí 35:33 (23:18) 

 

V sobotním poledni se naši hráči vydali na dlouhou cestu do Mělníka. Deset starších dorostenců po celý zápas prohrávalo. Na konci mohli vyrovnat, ale nepodařilo se a body zůstaly v domácí hale.

 

Začátek utkání dorostencům vůbec nevyšel a rychle prohrávali 5:1. Pak se herně zvedli a dokázali třemi přesnými trefami v řadě srovnat na 7:7. Následovala však hluchá chvilka, čehož domácí využili a zvýšili své vedení na šest branek. Poločas skončil v divoké přestřelce rozdílem 23:18.

 

Ve druhém poločase si soupeř stále držel čtyřbrankové vedení. Kluci ale zápas nezabalili a stále se snažili dotáhnout na co nejmenší rozdíl. V 23. minutě to bylo o pouhou branku, navíc Lukáš Deraha chytnul sedmimetrový hod, ale… naši hráči nabídnuté příležitosti nevyužili a zápas tak skončil dvoubrankovým rozdílem v náš neprospěch.

 

I přes porážku pozitivní bylo, že se po dlouhé odmlce vrátil do sestavy Filip Mička a nutno podotknout, že se předvedl ve velmi dobrém světle.

 

Další utkání čeká dorostence v sobotu 30. dubna od 19:00 na domácí palubovce proti Jablonci nad Nisou.

 

7m hody 3/2 : 5/3, vyloučení: 2:2 Průběh utkání ZDE

 

Sestava a branky: Lukáš Deraha - Jakub Mach (9/3), Martin Chalupa (6), Filip Mička (5), Matěj Novotný (4), Tomáš Rosa (3), Alex Kuřátko (2), Jakub Uchytil (2), Štěpán Mikšík (1/1), Martin Šikula (1), trenér Ladislav Šidlo. Tabulka 2.liga starší dorostenci Čechy ZDE