HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Sobota 19. března

2. liga mladší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Holešov 29:27 (13:13)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Dařila se útočná kombinační hra, v obraně i přes nepatrná okénka jsme hráli důrazně a pozorně. V 15. minutě se nám nabídla dvojnásobná přesilovka, to však paradoxně našemu týmu ublížilo. Nedokázali jsme se brankově prosadit, chybovali a soupeřky následně po zvládnutí oslabení se herně zvedly. Další nepříjemností bylo v 25. minutě zranění Lucky Chlubnové, která po nešetrném faulu soupeřky oceněném červenou kartou, musela vyhledat lékařské ošetření. Tímto jí přejeme brzké uzdravení.

Oba týmy pak po bojovném výkonu na poločasovou pauzu odcházely smírně. Druhé dějství jsme začali lépe a drželi si 2 – 3 brankový náskok. Nepříjemný soupeř se gólově postupně dotáhl a na chvíli otočil stav na svou stranu. Od 50. minuty jsme to byli zase my, kdo udával tempo hry. Soupeř v závěru po vyfasování druhé přímé červené karty se již nezmohl na výraznější odpor.

Dnešní utkání jsme zvládli kolektivně výtečně a přítomným příznivcům poskytli dramatickou podívanou s třešničkou na dortu v podobě bodového maxima.

Po týdenní pauze v sobotu 2. dubna cestujeme na hřiště HK Hodonín.

7m hody: 3/2 : 3/3, vyloučení 8:7, navíc 2 x ČK hosté.

Sled branek: 2:0, 3:1, 4:2, 5:3, 5:5, 8:5, 10:6, 10:10, 12:11, 13:12, 15:13, 17:14, 18:15, 18:19, 21:20, 23:21, 25:22, 27:24, 28:25.

Hrály: Součková Marcela – Bibrová Tina (8/2), Holíková Lenka (6), Hladíková Veronika (5), Rosická Bára (4), Buková Pavlína (3), Sýkorová Agáta (2), Palasová Kateřina (1), Vostalová Eva, Chlubnová Lucie, Chalupová Monika, Homolová Nikola. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška.