I. liga mladší dorost – Morava, 12. kolo + 13. kolo

Začátek jarní části, kdy mladší dorostenci dohrávají svoji moravskou divizi před rozdělením soutěže, moc nevyšel. Proti dvou ambiciózním celkům se bodovat nepodařilo.

HC Zubří – TJ Sokol Žďár nad Sázavou 46:20 (26:11)

Utkání v Zubří bylo hned od prvních minut v jasné režii domácího celku, který se během krátké chvíle ujal vedení 6:1. Fyzicky velmi dobře připravený soupeř nám v podstatě nedal šanci se dostat do utkání. Až v druhém poločase se objevili světlé momenty, což ale nemělo na jednoznačný výsledek vliv. Ze Zubří tak naši hráči odjížděli s více jak dvacetibrankovým přídělem.

7m hody 1/1 : 1/1, vyloučení 3:3.

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Tomáš Novotný – Robin Koudela (9), Benjamin Rosa (4/1), Jakub Uchytil (3), Martin Kakač (2), Jakub Finsterle (1), Adam Požár (1), Štěpán Čermák, Vojtěch Bradáč, Denis Vik, Michal Urbanec, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Dana Koudelová.

TJ Sokol Žďár nad Sázavou – HCB Karviná 26:36 (15:20)

Domácí utkání proti aktuálně čtvrté Karviné nezačali naši hráči špatně. V útoku se dařilo každou střelu zakončit brankou, což je drželo stále ve hře o dobrý výsledek. Zlom nastal v polovině poločasu, kdy se hostům podařilo odskočit na rozdíl čtyř branek. Naše útočné snahy na dohrání do pivota nevycházely, čehož soupeř využil pro rychlý útok, který téměř vždy zakončil gólem. Poločas skončil pětibrankovým rozdílem 15:20.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Hostující hráči se snažili hrát velmi rychle. Dostávali naši obranu okamžitě pod tlak a dávali jednoduché branky. V klíčových momentech, kdy nás podržel brankář nebo jsme získali míč jsme nedokázali potrestat chyby soupeře a to nás stálo lepší výsledek.

V posledním utkání před rozdělením soutěže, zajíždíme na půdu Frýdku Místku, kde se pokusíme zlepšit herní projev.

7m hody 1/1 : 2/1, vyloučení 3:2.

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Martin Borkovec – Robin Koudela (11/1), Adam Požár (5), Benjamin Rosa (3), Jakub Uchytil (3), Martin Kakač (2), Jakub Finsterle (1), Štěpán Čermák (1), Vojtěch Bradáč, Denis Vik, Michal Urbanec, Ondřej Navrátil, Jaroslav Pavlíček, Adam Pavlíček, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Dana Koudelová.