Sobota 12. února

2. liga starší dorostenky

Házená Mělník - TJ Sokol Velké Meziříčí 26:24 (12:14)

Souboj dvou nejslabších týmů druholigové soutěže začaly lépe domácí hráčky. Naše se postupně sehrávaly, sice pohrdly sedmi „vyloženkami“, leč na konci poločasu již byly výrazně lepším celkem. Těžili jsme z velmi dobrého výkonu brankářky Elišky Homolové, radost nám dělaly naše věkově ještě mladší dorostenky. Ovšem druhý poločas… Individuální chyby, ztráty, strach z vítězství??? Nepochopitelné. To, co jsme předvedli v rozmezí 11. – 24. minuty (stav 17:19 až 25:21) nemohlo jinak dopadnout než potupnou porážkou. Nestačily ani dva oddechové časy, výrazné změny v sestavě, změny herního systému = NIC, marnost. Naše nejstarší a rádoby „nejzkušenější“ kupily chybu za chybou, nebyly schopny proměnit šance tváří v tvář s domácí gólmankou a bylo „vymalováno“. Domácímu týmu jsme doslova vnutily možnost vrátit se do zápasu. Na rozdíl od nás touto nabídkou výrazně lépe kolektivně hrající soupeřky nepohrdly, předvedly viditelně větší touhu po vítězství a v souboji „slabých“ zvítězily.

Ze starších dorostenek stojí za zmínku snad jen srdnatý výkon Kláry Kuřátkové a Terezy Borkovcové, to však je na vítězství pramálo.

Stále stejná písnička – ty co byly a měly by i býti oporami, dlouhodobě netrénují…

V domácím prostředí hostíme v příštím kole nováčka soutěže SK Žeravice.

7m hody 0 : 5/5, vyloučení 2:1.

Sled branek: 1:0, 1:2, 4:2, 4:5, 6:6, 8:6, 10:7, 11:12, 12:14, 13:18, 15:19, 18:20, 25:20, 25:22, 26:23.

Hrály: Homolová Eliška – Kuřátková Klára (7/5), Puffer Natalie Nicole (4), Slámová Karolína (4), Rosická Bára (3), Borkovcová Tereza (3), Holíková Lenka (1), Hladíková Veronika (1). Koudelová Natálie (1), Vostalová Eva, Bibrová Tina, Sýkorová Agáta, Pospíšilová Magda, Trojanová Aneta. Trenéři ing. Vincenc Záviška a ing. Tomáš Partl, vedoucí družstva Andrea Kuřátková.