Sobota 30. listopadu

2. liga mladší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – HK Hodonín 30:14 (15:9)

K poslednímu podzimnímu zápasu přijel soupeř z Hodonína. Hned od začátku zápasu udávaly tempo naše hráčky, i když byl rozjezd trochu pomalejší a bylo potřeba je nabádat k rychlejší hře. Holky zabraly a první poločas skončil vedením o 6 gólů. Ve druhém poločase to už byla velice kvalitní hra od všech holek a zápas skončil našim jednoznačným vítězstvím

Holky tak udělaly vítěznou tečku za velice povedeným podzimem, když prohrály pouze na hřišti Ivančic, které po podzimní části vedou tabulku bez ztráty bodu. Do zápasu naskočily i tři hráčky ze starších žaček Tina Buršíková, Monika Chalupová a Patricie Doležalová, které také dostaly svůj prostor a rozhodně se neztratily. Hrály dobře v obraně a vstřelily i několik gólů.

Za celou podzimní část si všechny holky zaslouží pochvalu za bojovnost a přístup ve všech zápasech, kdy hrály jako tým a tím dokázaly nad soupeři vítězit často i vysokým rozdílem. Oporami týmu byly v podzimní části soutěže Bára Rosická, Tina Bibrová, Eva Vostalová a Lenka Holíková. Pozadu nezůstaly ani ostatní holky Agáta Sýkorová, Veronika Hladíková, Lucka Chlubnová, Kačka Palasová Pavlína Buková. Svoji první ligovou dorosteneckou část sezóny úspěšně odehrály ještě věkově starší žákyně Laura Lázničková, nejmladší a nejdůležitější personou týmu je brankářka Marcela Součková.

7m hody : 4/4 : 2/1, vyloučení 3:3

Sled branek: 3:1, 5:3, 7:5, 10:5, 11:8, 15:9, 19:10, 20:11, 26:11, 27:13, 28:14, 30:14

Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (10/2), Rosická Bára (6/1), Buková Pavlína (4), Chalupová Monika (4), Bibrová Tina (2), Vostalová Eva (2/1), Buršíková Tina (2), Palasová Kateřina, Sýkorová Agáta, Doležalová Patricie.

Trenér Tomáš Partl, vedoucí družstva Miloš Holík a Pavel Rosický.