TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

1. liga mladší dorost – Morava, 3. kolo

TJ Sokol Žďár nad Sázavou – TJ Sokol Ostrava 31:41 (16:20)

sobota 2.10.2021

Dvě sokolská družstva se utkala v sobotním odpoledni na naší házenkářské hale. Zatím neporažena Ostrava se v soutěži představuje zcela dominantně. Kde jsou její kvality ukázala také našim hráčům, kteří s favoritem dokázali držet krok jen první poločas. 

Prvních deset minut se hrála vyrovnaná partie (11. minuta 8:8). Naši dorostenci si hrou na dva pivoty dokázali připravit brankové příležitosti, které také proměnili. Obrana ze začátku fungovala zodpovědně a držela hosty na uzdě. Postupně se ale začala ukazovat větší zkušenost a lepší fyzický fond hostí. Naši hráči stále dokázali skórovat, vždyť 16 branek za poločas není špatná vizitka, ale na jeden náš gól reagovali hosté třemi v řadě. A proto byl poločasový rozdíl čtyřbrankový 16:20.

I přes nasazení, klukům vůbec nevyšel vstup do druhého poločasu. Ze stavu 16:20 se během pěti minut stalo 17:26! Devět branek se proti soupeři těchto parametrů dotahuje velice špatně. A ani tentokrát se to nepovedlo. Naši borci se stále snažili hrát v útočné činnosti aktivně, což se jim také dařilo. Bohužel obrana nebyla kompaktní, a proto zápas skončil jasným vítězstvím hostů 31:41.

Jelikož jsme hráli proti lídrovi soutěže, nechtěli jsme připustit velký brankový rozdíl. Naši hráči jsou zatím bez bodu. V dalším zápase zajíždějí k utkání do Olomouce proti Házenkářské Akademii Olomouckého kraje. 

7m hody 1/1 : 1/1, vyloučení 2:1, navíc domácí ČK Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Novotný – Robin Koudela (14), Adam Melichar (10/1), Benjamin Rosa (2), Jakub Uchytil (2), Vojtěch Bradáč (1), Martin Kakač (1), Denis Vik (1), Adam Jaša, Jaroslav Pavlíček, Štěpán Čermák, Michal Urbanec, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Dana Koudelová